Backstreet Boys vydali nový singl

Na vlně pětadvacetiletého výročí vydal dnes již legendární boyband Backstreet Boys svůj nový singl Don’t Go Breaking My Heart. Kapela zároveň oznámila, že uzavřela nahrávací smlouvu s labelem RCA Records a k singlu vydala videoklip, jehož režie se ujal dlouholetý spolupracovník Rich + Tone.

Schránka01

V momentě, kdy jsme tuto skladbu uslyšeli, jsme věděli, že je mimořádná,“ říká Kevin Richardson. „Hrál jsem na piano a synťáky a když jsem se dostal k druhému verši, tak to přišlo. Skvělá melodie a smyčka, kterou jsem chtěl poslouchat znovu a znovu.“

Je těžké uvěřit, že i po pětadvaceti letech kapela stvoří tak moderně znějící singl. Má na tom jistě zásluhu i spolupráce s Florida Georgia Line a dalšími novými a mladými producenty, kteří přinesli nepopiratelnou novou energii a kreativitu. Don’t Go Breaking My Heart je výjimečná skladba od kapely, která pokračuje ve své kariéře i po čtvrt století na hudební scéně.

I po takové době cítíme tvůrčí energii,“ říká AJ McLean. „A s podporou RCA a dalšími muzikanty víme, že jsme schopni oslovit všechny naše staré fanoušky, ale přitáhnout i novou generaci. Cítíme se, jako bychom právě začínali.“

Backstreet Boys se stali za posledních dvacet pět let jednou z nejúspěšnějších skupin v hudebním průmyslu a stále inspirují nové boybandy po celém světě. Nepočitatelně #1 hitů, vyprodaných světových turné, řady hudebních ocenění a prodejů, přesahujícících 130 miliónů kusů, dělá z kapely jednu z nejvýdělečnějších chlapeckých skupin v historii.

Videoklip zde: http://smarturl.it/bDGsBMbH

Odkazy na singl:

iTunes – http://smarturl.it/bDGsBMbH/itunes

Apple Music – http://smarturl.it/bDGsBMbH/applemusic

Spotify – http://smarturl.it/bDGsBMbH/spotify

Google Play – http://smarturl.it/bDGsBMbH/googleplay

Official Video – http://smarturl.it/bDGsBMbHv

Více infa: https://www.backstreetboys.com/

Facebook: https://www.facebook.com/backstreetboys

Klipy: https://youtube.com/user/bsbofficial?blend=1&ob=4

Foto: Sony Music