V sobotu 18. ledna od 17 hodin můžete s kamarádkou vyrazit na Dámskou jízdu do Divadla Rokoko. Odpočinkový večer zahájí skvělá komedie Perplex. Po představení předvedou herci Veronika Kubařová, Lenka Zbranková, Jiří Hána a Viktor Dvořák modely značky Czech Losers, v divadelní kavárně na vás čeká bohatá tombola, prezentace šperků a kosmetiky, vizážistka, kartářka či fotokoutek. Večerem budou provázet Veronika Kubařová a Martin Písařík.

Program:
* představení Perplex
* módní přehlídka, modely předvedou herci Veronika Kubařová, Lenka Zbranková, Jiří Hána a Viktor Dvořák
* soutěžní kvíz o zajímavé ceny
* tombola a fotokoutek
* líčení profesionální vizážistkou Monikou Richtrovou – více než tři roky spolupracuje s Asociací vizážistů a stylistů a Makeup Institutem. Poradí v líčení: Photo makeup, Beauty and fashion makeup, Glamour makeup, Makeup pro přehlídky, TV a video makeup.
* kosmetičky firmy GERnétic budou poskytovat konzultace v péči o pleť, rozdávat vzorky a poukázky se slevou na kosmetické ošetření. Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.
* krásné a originální dřevěné šperky občanského sdružení THAO
* minidezerty
* kartářka Anna Červená


Vstupenky za 320 korun zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.







