Na tři desítky hereckých osobností, tvůrci a členové štábů nejoblíbenějších seriálů v Česku Doktoři z Počátků, Ordinace v růžové zahradě 2 a Gympl s (r)učením omezeným se sešli, aby společně oslavili velký návrat projektů na obrazovky.

Slavnostním řečníkem byl generální ředitel TV Nova Jan Andruško, který přítomným poděkoval za skvělou práci a popřál televiznímu trojlístku úspěšný start do nové sezóny. Svým kolegům poděkovali i zástupci hereckých hvězd Václav Postránecký, Dana Morávková, Daniela Šinkorová nebo Tomáš Měcháček.
Oslavit návrat na obrazovky však přišly další hvězdy – například Lenka Termerová, Jitka Ježková, Uršula Kluková, Sandra Nováková, Michaela Sejnová, Marek Vašut, Radim Fiala, Josef Carda, Pavel Nový, Lukáš Hejlík, Maroš Kramár nebo Vlastimil Zavřel a mnoho dalších.

Na správné oslavě nesmí chybět dobrá zábava. Tentokrát se o ni postaraly mladé talenty Gymplu s (r)učením omezeným Eva Burešová, Ivana Korolová a David Gránský, kteří svým kolegům zazpívali světové hity, jež uslyší televizní diváci už brzy v Gymplu. Že však může i mezi spřátelenými týmy seriálů existovat rivalita, to se ukázalo například v turnaji šipek a v sumo ringu, kde se proti sobě postavili zástupci Doktorů z Počátků a Gymplu s (r)učením omezeným.

Oblíbené seriály uvidí diváci TV Nova na obrazovkách v následujících termínech a časech:
25. srpna Doktoři z Počátků od 20.20 h.
26. srpna Gympl s (r)učením omezeným od 20.20 h.
27. srpna Ordinace v růžové zahradě 2 od 20.20 h.
Foto: TV Nova
































