Agáta Hanychová prošla v kalendáři stoletím

Profirebelka Agáta Hanychová nafotila další kalendář – tentokrát AŽD 2012. Kalendář pokřtili hned tři kmotři – generální ředitel firmy AŽD Praha Zdeněk Chrdle, modelka Romana Pavelková a ředitel hudební televize Óčko Jiří Balvín. Akci moderovalo duo Tomáš a Tomáš, kteří informovali veřejnost o nezvyklých vlastnostech rebelčina počinu. „Kalendář je ve vodotěsné verzi, takže si jej klidně můžete pověsit zvenčí na garáž!“ uvedli poté, co byl kalendář zalit mnoha deci šampaňského.


Fotky v kalendáři AŽD 2012 má na svědomí fotograf Jaroslav Urban, který říká: „Agátu znám už celých patnáct let a za tu dobu jsem takový její strejda. Tak jsem tentokrát přemýšlel, jak přijít s něčím opravdu nečekaným. Vymysleli jsme koncept, který ji bude ukazovat v různých podobách od roku 1840 až do současnosti. Myslím, že výsledná podoba příjemně překvapila i samotnou Agátu,“ uvedl spokojeně Urban.


Kalendář Hanychová fotila jen pár týdnů po srpnovém porodu svého syna Kryšpína, i přesto je ale na fotkách díky přísné dietě velice štíhlá. Netrpěl občas její pevnou vůlí i snoubenec Mirek Dopita? „Já jsem naštěstí žádnou dietu s Agátou držet nemusel. Ona mi naopak ještě častěji vyvařovala, protože říkala, že když už nemůže jíst, tak že chce aspoň cítit vůni toho jídla,“ svěřil se smíchem Dopita, hráč amerického fotbalu.


Jestli ale někdo na modelku prozradil opravdové pikantérie, byl to její nejlepší kamarád, kadeřník Márty Tyl: „Během focení jsem musel fungovat jako takový psycholog a katalyzátor vztahů mezi Agátou a štábem. Ono to s ní totiž není vždy úplně lehké,“ prozradil diplomaticky Márty, který dobře ví, jak na svéhlavou hvězdu. „No co, bylo to šest týdnů po porodu, měla jsem laktační psychózu, takže jsme to prostě všichni museli vydržet!“ odpověděla se stylem sobě vlastním modelka.


Během slavnostního večera se však »neřízená střela« Agáta ukázala i jako dívka se srdcem na pravém místě. Na křest totiž dorazila i její nejvěrnější fanynka, osmnáctiletá studentka Míša, která přijela až z Ostravy. První vlak nazpět jí ovšem jel až v osm hodin ráno a děvče nemělo kde přespat. „Zařídila jsem Míše nocleh na gauči u své budoucí švagrové Jany. Přece ji nenechám čekat až do osmi rána někde na hlavním nádraží!“ vysvětlila Hanychová, která by zřejmě neomylně vyčnívala v každé jednotlivé době, kterou reprezentuje ve svém kalendáři AŽD 2012.

Foto: Jaroslav Urban / AŽD 2012