Video »Drsnej rozchod v Praze«: Aktéři se znovu setkají! V Kostele!

Video, které způsobilo na Youtube během jediného dne takový poprask jako nikdy žádné jiné. Video, které ukázalo pravou sílu sdílení mezi českými teenagery na Facebooku. Video, o kterém se mluví ještě dávno potom, co bylo smazáno… to je »Drsnej rozchod«!


„Ondřeji, prosím, prosím!“ – tato slova se stala během pár hodin fenoménem českého internetu. Tisíce statusů na sociálních sítích, desítky remixů na Youtube a hlavně přibližně půl milionu zhlédnutí videa na serveru Youtube. Tímto číslem se nemůže pochlubit ani »diamantový čávo« Rytmus! »Drsnej rozchod« se stal jednoduše na několik dnů tématem číslo 1 a bylo mu jedno, kolik nových politických skandálů a korupčních afér vyplulo na povrch.
Už tuto sobotu 28. dubna 2012 se v pražském klubu Kostel uskuteční párty »na počest« tohoto videa. A pozor! Zúčastní se jí i protagonisté videa, ze kterých se během jednoho dne staly nejhledanější osoby České republiky! Organizátorům akce se podařilo najít nezvěstnou Kristínu i drsného Ondřeje, který určitě před klub přijede ve svém Mercedesu a na pódium vyjde ve svých slavných oranžových Crocskách! Oba na akci dorazí… Co bude následovat? Velká rvačka nebo se snad k sobě tenhle »nerozlučný pár« vrátí? Přijde Kristína na párty s Tesařem?!
Tématem párty bude ROZCHOD. Chceš se rozejít se svým/svou partnerem/kou nebo ho jen postrašit… tak doraž! Ten večer bude možné všechno! Pokud si jen chceš užít skvělou párty, seznámit se a nalít si do uší dobrou hudbu, tak přijď taky. Postaráno bude o všechny existence! Za gramce se postaví 3 DJS (Dail Manene, Andy Road a Jackie O`Walker) a zpoza mikrofonu bude davy bavit moderátor Michal Vavřena. Sexy fotku vám zajistí speciální foto atelier!
A kolik že bude celá tahle »sranda«, které se zúčastní i dvě TOP VIP osoby naší malé krásné republiky, stát? Chtělo by se říct, že je tahle informace tím nejlepší nakonec. Holky totiž budou mít až do 23.00 hodin vstup úplně zdarma, později pak za 50,- Kč. Kluci po celou noc za 100,- Kč. Luxusní VIP, ve kterém budeš moct seřvat Kristínu nebo vlepit facku Ondřejovi, tě vyjde na tři kila. A za to to stojí, no ne?!

Podívej se na drsný rozchod Ondřeje s Kristínou:

Foto: Facebook