Skupina Civilní obrana se chystá na koncertní šňůru s kapelou Rybičky 48

Kapela Civilní Obrana právě dokončila turné s přední českou kapelou Mandrage, se kterou od října do listopadu křižovala Českou republiku. Navštívili 16 měst, absolvovali 16 koncertů a 16 nadupaných párty s fanoušky. Z reakcí na sociálních sítích bylo patrné, že lidé hodnotili spojení Civilní Obrany a Mandrage velice kladně.

DSC04161

„Na tohle turné jsme se moc těšili. Bylo to pro nás něco úplně jiného. Musím se přiznat, že jsme vůbec nečekali, že z nás budou fanoušci Mandrage tolik nadšení. Vykoupili nám veškerý merch. Spousta lidí chtěla autogramy na náš plakát a samozřejmě jsme si s nimi udělali spoustu fotek. Nečekali jsme to, a proto jsme z toho tolik nadšení,“ zavzpomínal frontman Marek Calík.

DSC04179

Kapela si po tomto turné dává krátkou koncertní pauzu, ale v prosinci ji můžete opět vidět v akci. Na třech prosincových koncertech budou pilovat program na únorové turné s jednou z nejpopulárnějších současných kapel Rybičky 48. „Turné s Mandrage nás totálně nakoplo a my už teď začínáme s přípravami na turné s Rybičkama 48. Bude to už v únoru a březnu 2019. Jasně, vypadá to, že máme ještě fůru času, ale opak je pravdou😊 Chystáme nový vizuál scény, novou show a nový merchandise,“ doplňuje Calík.

DSC04148

V průběhu turné s Mandrage Civilní Obrana vydala i nový singl a videoklip »Tereza #039«. Píseň pojednává o svízelné situaci dnešních mladých mužů, kteří jsou nerozhodní v hledání své osudové lásky. Textovou linku chytlavého songu videoklip skvěle doplňuje. Hlavní hrdina totiž uspořádá casting na holku svých snů. V klipu samozřejmě nechybí krásné modelky. Videoklip si za pár týdnů od zveřejnění nasbíral už přes sto tisíc zhlédnutí.

 

Zde se můžete podívat na klip:

 https://www.youtube.com/watch?v=S6kCJ8V29mA

 

Termíny samostatných koncertů:

  1. 12. – Čáslav, Grand Fest
  2. 12. – Praha, Rock Café
  3. 12. – Ledeč nad Sázavou

 

Více infa: https://civilniobrana.cz/

 

Foto: www.civilniobrana.cz

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353