Projekt #vitaminovainjekce dodal čerstvou šťávu již více než 21 000 zdravotníkům

Je tomu rok od vzniku projektu Vitamínová injekce, jehož posláním je doplnit lékařům a zdravotníkům čerstvou šťávu do dalších dnů a vyjádřit poděkování za jejich práci. Díky projektu se podařilo dodat do nemocnic již více než jedenadvacet tisíc čerstvých ovocných šťáv. Zapojuje se široká veřejnost i řada firem.

Projekt #vitaminovainjekce vznikl v březnu 2020 jako reakce na přetížené zdravotnictví. „Díky lidem a partnerům projektu se nám za rok fungování podařilo realizovat pomoc v hodnotě více než 1 milionu korun a rozvézt tak lékařům, zdravotním sestrám a dalším zdravotníkům na 21 000 čerstvých ovocných šťáv,“ uvádí Jan Hummel, jednatel společnosti Fruitisimo, která je zakladatelem a garantem projektu Vitamínová injekce.
A co vlastně Vitamínová injekce je? Je to 500 ml čerstvé ovocné šťávy určené pro lékaře a zdravotníky, které jsou rozváženy napříč celou Českou republikou do nemocnic a zdravotnických zařízení ve městech Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Znojmo, Hradec Králové, Český Krumlov, Kladno, Slaný, Sedlčany a další přibývají.

„Ohlasy, které dostáváme od zdravotníků nás utvrzují v tom, že projekt má smysl. Aktuálně jsme spustili nový web vitaminovainjekce.cz a navazujeme spolupráci s dalšími partnery. Věříme, že tak zvládneme dodávat Vitamínové injekce i do dalších nemocnic v ČR,“ upřesňuje Hummel. Mezi partnery projektu patří značky Alpine Pro, Pilulka.cz, SportObchod.cz, DoDo a mnoho dalších.

Více infa: www.vitaminovainjekce.cz

Foto: www.vitaminovainjekce.cz

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353