Přijďte na ledové Zimní olympijské hry v Galerii Harfa

I přes to, že Vám nebylo dopřáno se účastnit zimních olympijských her v ruské Sochi XXII, můžete si tuto atmosféru vychutnat již o nadcházejícím víkendu 8. – 9. února v obchodním centru Galerie Harfa v pražských Vysočanech. Čeká Vás zajímavý program pro celou rodinu. 3. ročník Festivalu ledových soch je tentokrát s tématem Zimní olympijské hry. V této jedinečné soutěži se utkají jedni z nejlepších sochařů v České republice a budou tvořit ledové sochy sportovců. Staňte se svědky toho, jak se ledové kvádry pod rukama těchto sochařů mění v jedinečná umělecká díla.


Po dva dny bude devět »ledových sochařů« tesat svá díla. A nebudou to jen dláta, se kterými budou pracovat, ale třeba i kladivo, sekyra nebo motorová pila. A že to bude boj litý, to dokazují jména všech zúčastněných sochařů, kteří vystavují jak v České republice, tak i v zahraničí.
V sobotu i v neděli je začátek programu ve 14 hodin a je připraven i doprovodný program ve formě soutěží pro děti. Vaše děti si také mohou z ledového kvádru vytesat jednoho z maskotů letošní olympiády, medvídka. V neděli odpoledne se můžete těšit na vyhlášení vítěze o nejkrásnější sochu za účasti cvičitelky aerobiku a instruktorky fitness Hanky Kynychové, moderátorky a miss České republiky 2003 Lucie Křížkové (Váchové) s rodinami. Těšit se můžete také na patrona projektu, vítěze zlaté olympijské medaile v moderním pětiboji z LOH v Londýně, Davida Svobodu.

Více informací na: www.galerieharfa.cz

Foto: www.galerieharfa.cz