Pořadatelé festivalu Krásný ztráty live pro velký zájem přidávají posledních 200 vstupenek!

Vstupenky na festival Krásný ztráty live, který se uskuteční v malebném prostředí statku ve Všeticích na Benešovsku o víkendu 9. a 10. srpna 2019 byly v pátek vyprodány. Na hudební svátek, kde po boku pořádajícího Michala Prokopa vystoupí například David Koller, Vladimír Mišík, Lenka Dusilová, Vlasta Redl, Laco Déczi nebo kapela Zrní, přidali pořadatelé posledních 200 vstupenek.

 O toto hudební setkání, které se nebude už jen tak opakovat, je takový zájem, že jsme se rozhodli příznivcům skvělé hudby vyhovět a přidat další vstupenky. V tuto chvíli jich zbývá něco okolo 150, doporučujeme tedy všem zájemcům o festival zakoupit si vstupenky v předprodeji co nejdříve. Pokud plánujete pořídit si vstupenku až před samotným festivalem, sledujte pozorně naše webové a facebookové stránky, kde budeme o situaci ohledně vstupenek průběžně informovat,“ upozorňuje Moimir Papalescu, výkonný producent a spoluorganizátor akce.

Pro návštěvníky je zajištěno velké nezpoplatněné parkoviště 300 metrů od Statku Všetice. Pohodlně se dostanou na akci i ti, kdo se chystají přijet hromadnou dopravou: u zastávky vlakového nádraží Benešov, kousek od autobusového nádraží, najdou zastávku kyvadlové dopravy, která bude převážet zájemce z Benešova na Statek Všetice, a návštěvníci festivalu se také dostanou zpět do Benešova i po posledním koncertu. Cena jednosměrné jízdenky je 50 Kč. Využít bude možné také posílené taxi služby objednání na telefonu 606 201 444. Ubytovat se je možné v plně vybaveném, také zhruba 300 metrů vzdáleném, stanovém městečku či v některém z penzionů a hotelů v širším okolí.


Vesnice Všetice je opravdu malebná a je potřeba si uvědomit, že v atmosféře bezstarostného venkova není v dosahu například bankomat, a tak, ač ceny jsou příznivé – pivo Prazdroj 0,5 l za 45 korun a hotová jídla v restauraci od 140 Kč, doporučujeme vybrat si s sebou hotovost. Platba kartou nebude všude v areálu možná,“ uvádí za marketingové oddělení Gabriela Hronová.
Rozlehlost areálu Statku ale zároveň umožňuje festivalu letos poprvé probíhat na třech scénách. Program nabídne muzikanty různých hudebních stylů i generací. Michalovy souputníky zastoupí již dříve ohlášené české legendy jako Vladimír Mišík, Vladimír Merta, skupina The Primitives Group nebo významný jazzový hudebník a multifunkční umělec Laco Déczi. Generaci, která do pomyslné první ligy naší hudby vstoupila v 80. letech, zastoupí zpěvák David Koller, písničkář Vlasta Redl, skupina skladatele a výtvarníka Martina Němce Lili Marlene, nebo kapela Laura a její tygři. Nejmladší věkovou skupinu pak tvoří například kapela Zrní nebo zpěvačky Lenka Dusilová a Never Sol.

Jak se již na minulých ročnících Krásných ztrát live stalo tradicí, dojde i na mimořádné duety, které dodávají festivalovému programu na unikátnosti. Návštěvníci se tak mohou těšit například na vystoupení Davida Kollera s Lenkou Dusilovou. K účinkujícím se také příležitostně připojí i oslavenec Michal Prokop. Chybět pak nebudou ani další (nejen) hudební překvapení.

Časový harmonogram a více informací o programu najdete zde a na webu www.krasnyztratyvsetice.cz. Poslední vstupenky jsou v prodeji za předprodejní ceny od 1 190 Kč (1 290 Kč včetně plně vybaveného kempu) v síti Ticketportal. K dispozici je ještě také posledních padesát jednodenních vstupenek na pátek a sobotu. Děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP/P včetně jejich doprovodu mají vstup zdarma. Do areálu je povolen vstup se psem na vodítku a s náhubkem.

Foto: www.krasnyztratyvsetice.cz