Oblékněte své notebooky do nového

Ačkoli letní radovánky jsou stále v plném proudu, nesmíme zapomínat na to, že již za několik týdnů školákům opět nastanou školní povinnosti. První školní den se kvapem blíží a o něco málo později zahájí nový zimní semestr i univerzitní studenti. Proč nechávat nákup všeho potřebného na poslední chvíli, když nyní v době dovolených je dostatek času na důkladnou přípravu. A čím začít? Třeba nákupem praktického obalu, který ochrání každý notebook.

Neoprenový obal TOP 105 od společnosti Topgal na notebook 13“ zajišťuje maximální ochranu pro nosiče těch nejdůležitějších dat a souborů. Je opatřen odepínatelným ramenním popruhem a protiskluzovým gripem pro pohodlné a bezpečné přenášení v ruce. Díky účelnému oboucestnému zipu se snadno otevírá a uzavírá. Pomocí dvou pásů suchého zipu, které se nachází na zadní straně, můžete pouzdro lehce a pevně umístit i do batohu. Vnitřní rozměry obalu jsou 327 x 225 x 39 mm. V nabídce společnosti jsou dvě barevné varianty, černá se zelenými nebo červenými doplňky. Pouzdro pořídíte za 269 korun.


Majitelům 15“ notebooků se bude hodit pouzdro TOP 106 s vnitřními rozměry 367 x 270 x 40 mm. Má obdobný design i funkční prvky a je vyrobeno ze stejného materiálu. Černý obal s červenými nebo zelenými doplňky stojí 369 korun. V nabídce je samozřejmě i varianta pro 17“ laptopy, TOP 107. Jeho vnitřní rozměry jsou 420 x 300 x 43 mm a prodává se za 399 korun.
Pravidelní uživatelé ocení i další doplňkový produkt, kterým je funkční utěrka na displej. Je vyrobena z mikrovlákna a postará se nejen
o čistotu Vašeho notebooku, ale hodí se i pro další mobilní zařízení. Prodejní cena tohoto malého pomocníka je 39 Kč.

Foto: www.topgal.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353