Nechte děti zažít velké pohádkové dobrodružství!

Chtěli byste s vašimi ratolestmi zažít opravdové dobrodružství? Existuje u nás spousta zážitkových agentur, ale jen jedna jediná se orientuje přímo na rodiny s dětmi. Stačí si jen vybrat, zda chcete se svými ratolestmi vyrazit na výlet a vyplňovat pohádkové křížovky, nebo raději budete hledat poklady či pátrat po ztracených civilizacích. Společně s dětmi tak můžete zažít kopec zábavy, dobrodružství, legrace a navíc se dozvíte také něco nového z historie, literatury a přírodních zajímavostí. Všechny výlety jsou na internetu přehledně roztříděny podle mapy ČR a můžete si tak zvolit přímo kraj, který vás zajímá. Jednotlivá dobrodružství jsou navíc tématicky rozdělena na kategorie.

Výlety s tajenkou
Na serveru www.velkadobrodruzstvi.cz jsou z internetu k dispozici ke stáhnutí vyzkoušené výlety s tajenkou a překvapením. Každý výlet je spojen s dobrodružným příběhem, ke kterému se vážou nejrůznější úkoly pro děti. Po jejich splnění získáte písmeno do tajenky. Za její vyluštění můžete získat postavičku Lumpardíka. Tato postavička, vyráběná v limitované sérii, provází všechny příběhy.

Velká dobrodružství
Potřebujete nějaké konkrétní dobrodružství? Lze vytvořit na zakázku celodenní nebo i víkendový zábavný projekt děti nebo jejich kamarády. Dle požadavků a věku dítěte lze sestavit cestu po neobvyklých místech ČR, s herci, kostýmy, moderními technickými prostředky, ale hlavně s neotřelými příběhy a úkoly v reálném životě. Děti tak mohou například dojet na koni až za princem Bajajou, honit ve strašidelných uličkách tajemného špiona nebo třeba pátrat po dinosaurech.

Pohádkový les
Není problém na jakémkoliv místě v republice vymyslet trasu cesty za pokladem pro neomezený počet dětí. Na přípravu stačí jen několik dní a k dispozici několik variant příběhů s úkoly, kostýmy a herci. Ideální pro oslavy Dne dětí, velikonoční výpravy, narozeninový dárek nebo třeba jen pro skvělý víkendový zážitek.

Výlety pro seniory
Potřebujete se zbavit dědečka, babičky a nebo obou současně? Speciální sada výletů pro seniory obsahuje praktické informace speciálně pro ně. Nechybí doplňovačka s těžšími otázkami a trasy jsou tématicky zaměřeny (doba pravěká, středověk, Francie za vlády Ludvíka XVI, husité, knížky Agathy Christie, atd…). Na výlety pro seniory mohou jet také maminky s kočárky, trasy vedou po dobrých cestách a maminy se aspoň pobaví a procvičí šedé buňky mozkové.

 

 

Kdo stojí za velkými dobrodružstvími?


Lucie Nachtigallová, absolventka Fakulty sociálních věd UK, pracovala už od šestnácti let jako novinářka. Později zastávala post produkční, dramaturgyně a šéfredaktorky pro řadu českých deníků, časopisů a televizí. Mnoho let žila a pracovala ve Velké Británii, Španělsku a Itálii. Pro americkou televizní společnost CNBC mj. natáčela dokumentární sérii The Players. Je vdaná a má tři děti (pětiletá dvojčata a tříletou dcerku). Manžel o ní tvrdí, že se s mapou v ruce a v toulavých botách už narodila. Pokud zrovna neleze s dětmi po horách, cvičí pilates a jezdí na koni.
Kontakt: nachtigallova@veldo.cz

Nikola Skondrojani je profesionální tanečnice, designérka a vizážistka. Je autorkou výtvarných projektů společnosti, včetně návrhů a výroby všech postaviček Lumpardíků, map a erbů. Její originální přístup a umělecký talent přináší do života dětí poetičnost, vkus a jemnost. Nikola má dva syny – dvanáctiletého Míšu a čtyřletého Martina. Ve volném čase se věnuje divadlu, navrhování, malování mandal a jiné výtvarné činnosti.
Kontakt: skondrojani@veldo.cz

reprofoto: www.velkadobrodruzstvi.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353