Kolekce Spring Fantasy představuje něžné jarní probuzení

Pozvěte rodinu a přátele na velikonoční brunch. S veselou jarní atmosférou vám pomůže rodinka zajíčků z nových kousků ze sběratelské kolekce Spring Fantasy! Německá porcelánka Villeroy & Boch i letos navazuje na motivy, které již léta dělají radost milovníkům nostalgického nádobí po celém světě.

Kolekci vévodí typické jarní vzory: kraslice, kvítky, poupátka a zajíčci. Na jemném bílém porcelánu září zelená, žlutá a pastelové barvy. Kromě talířů a šálků různých velikostí jsou v kolekci k dispozici též mísy, originální vázy, gobelíny, prostírky či dekorace ve tvaru závěsného vajíčka. Kromě bohatě prostřeného stolu tak Spring Fantasy poslouží také jako svěží a hravá dekorace.

Ručně malované kousky z kolekce Spring Fantasy se stanou v každé domácnosti krásným jarním doplňkem, který přitáhne pozornost hostů. Hodí se též jako originální velikonoční dárek. Všechny najdete v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze.

Prohlédnout si je můžete také v e-shopu: www.luxurytable.cz

Prodejna Villeroy & Boch

Obchodní dům Kotva – 3. patro

Praha 1 – náměstí Republiky

Facebook: www.facebook.com/luxurytable.cz

Foto: www.luxurytable.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353