Dub FX balí kufry a míří do Prahy!

Po loňském beznadějně vyprodaném koncertu v Roxy se Dub FX vrací znovu do Prahy. Vystoupení 9. června 2012 v pražském klubu SaSaZu bude v letošním roce jeho jediné v České Republice. Vystoupení doplní Flower Fairy a DJ party bude trvat 21 do 5 hodin do rána.


Benjamin Stanford začal původně jako zpěvák Australské kapely Twitch, po jejímž rozpadnutí se přestěhoval do Evropy a začal novou kapitolu svého života pod pseudonymem Dub FX. Stvořil novou dimenzi pouličního umění, kdy k produkci své hudby používá téměř výhradně svá ústa a hlasivky. Jeho vystoupení, kdy za použití pedálů a mikrofonu pomocí nahraných smyček v reálném čase dokonale kombinuje prvky hip hopu, reggae, drumandbassu, dubstepu a jiných populárních stylů.

Sláva tohoto nezávislého hudebníka, díky internetu a sociálním sítím narostla do obřích rozměrů a v současné době s projektem Dub FX objíždí světové kluby a festivaly. V SaSaZu by jeho vystoupení měla doplnit i Flower Fairy, která se ze zdravotních důvodů nezúčastnila jeho posledního českého vystoupení. Tato dvojka má už na kontě tři alba a kolaborace s bezpočtem velkých jmen hudebního průmyslu. 
Dá se říci, že každé vystoupení projektu Dub FX & Flower, je vždy originální a jedinečné.

Foto: www.1015.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353