Děda Mládek Illegal Band zahraje motorkářům

Nechranická přehrada je rájem mnoha tisíců návštěvníků, kteří navštíví sever Čech. Mimo vodních radovánek a slunění se v obci Poláky letos již potřetí sejdou příznivci motorek všech kubatur a stáří. Motorkářské srazy pořádají místní nadšenci motorek. V letošním roce se k nim přidala i obec Chbany, která k motorkářskému srazu připravila pouťový festival. A na něm jako hlavní hvězda vystoupí skupina Děda Mládek Illegal Band.


„O motorkářský sraz u Nechranické přehrady je rok od roku větší zájem. Zvedá se také vlna zájmu nadšenců jedné stopy z řad majitelů strojů i fanoušků,“ svěřuje se starosta obce Chbany Jiří Hoření a dodává: „Pouťový festival s kulturním programem pořádáme na místním fotbalovém hřišti v obci Poláky v sobotu 18. srpna 2012. Retro motorky a moderní stroje se budou prezentovat na místě u kulturního domu.“


Dopolední dětský program na hřišti bude zahájen v 10 hodin kouzelníkem Jiřím Hadašem a jeho Kouzelnou školkou a balónovou show, plnou soutěží, kouzel a tance. Pro nejmenší je připraven také skákací nafukovací hrad a ukázky vojenské historické techniky. Organizátoři motorkářského srazu mají připravenou prohlídku strojů, vyhlášení nejstarší a nejoriginálnější motorky a jsou připraveny motorkářské soutěže pro pobavení. Před pravým polednem se uskuteční několika kilometrová spanilá jízda motorek.


Festivalovou pouť na hřišti zahájí ve 12 hodin regionální rockové skupiny Barruth a Furt 2n. A poté vystoupí rockoví matadoři, kteří letos slaví 30 let své činnosti, skupina Argema, Brutus, objev letošního roku, který je označován za český Keane a Coldplay – pražská rocková skupina The Travelers. Známé hity legendárního Chris Normana a sk. Smokie zazpívají New Age of Smokie a v 21.30 hodin vystoupí Rybičky 48. Hodinu před půlnocí festivalový program ukončí populární skupina Děda Mládek Illegal Band.


„Zveme všechny zájemce motorkářského sportu, hudební příznivce a rodiny s dětmi. Je zajištěno mnoho stánků s občerstvením, dostatečné místo pro parkování vozidel. Na tuto akci je mimo jiné možnost využít vlakové spojení v rámci provozu Doupovské dráhy. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma,“ uzavírá pozvánku starosta Jiří Hoření.

Festivalová pouť a motorkářský srazu – Poláky 18. 8. 2012
Dětské dopoledne:
10:00 hod. – zahájení programu pro děti – Dětská kouzelná školka, výstava vojenské
historické techniky, příjezd motorek
10:05 hod. – soutěže a hry – Kouzelná školka s Jiřím Hadašem, skákací hrad
10:40 hod. – 5 Angels
11:05 hod. – soutěže a hry s kouzelníkem
11:25 hod. – spanilá jízda retro motorek a vojenské historické techniky včetně svozu dětí

Odpolední a večerní program:
12:10 hod. – Barruth, Furt 2n
13:30 hod. – kouzelník Jiří Hadaš (pokračování soutěží pro děti)
14:00 hod. – Argema
15:30 hod. – kouzelník Jiří Hadaš (pokračování soutěží pro děti)
16:00 hod. – Brutus
17:30 hod. – Petr Jablonský
18:00 hod. – The Travelers
18:50 hod. – Petr Jablonský
19:30 hod. – New Age Of Smokie
21:30 hod. – Rybičky 48
23:00 hod. – Děda Mládek Illegal Band

Foto: Gardes


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353