Darujte svým blízkým zážitek – kupte voucher do 4DX kina

Kino ve formátu 4DX je speciální kino, které nabízí divákům intenzivní zážitek a další možnosti v podobě přidaných efektů doplňujících atmosféru a dokreslujících dění na plátně. Efekty, které v rámci »4D promítání« film doprovází, jsou vibrace, vítr, voda, vzduch, světelné afekty a speciální pohyby sedaček přinášejících v přesné synchronizaci s děním na plátně pohyb do stran, dopředu a dozadu i »nadskočení«. Navíc diváky překvapí šťouchancem do zad a hýždí, ve vzácných chvílích i polechtáním. Nejvzácnější a nejméně používané efekty jsou bublinky, mlha a vůně kávy. V případě animovaných a rodinných filmů je brán zřetel na děti, proto tyto filmy mají mírnější efekty, především pohybové. Dárkovou poukázku seženete v hodnotě 320 korun na 4DX 3D nebo 275 korun na 4DX 2D. Výměnou za tuto dárkovou poukázku obdržíte na pokladně kina Nový Smíchov vstupenky do sálu 4DX dle její specifikace. Doba platnosti voucheru je šest měsíců od data zakoupení.


V současné době je formátu 4DX uváděn film, celosvětový fenomén, akční dobrodružné drama Hunger Games: Síla vzdoru, 1. část nebo akční válečné drama v hlavní roli s Bradem Pittem – Železná srdce.

O aktuálních filmech vysílaných ve 4DX se dozvíte na: www.cinemacity.cz

První a stále jediné 4DX kino v České republice bylo otevřeno v roce 2013
u společnosti  Cinema City v  Praze na Novém Smíchově. Do dnešní doby zde bylo v tomto formátu uvedeno celkem 34 celovečerních filmů. Koncept 4DX kina má skvělý ohlas u nás i ve světě. V době otevření 4DX v Praze bylo v provozu 46 sálů ve 13 zemích, k dnešnímu dni je sálů 113 ve 24 zemích světa. S ohledem na zájem o formát 4DX se předpokládá, že počet 4DX sálů se zvýší na 300 ke konci roku 2015.

Foto: www.cinemacity.czWarning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353