Benátská noc začne »zahřívacím kolem«

Festival Benátská noc začne »zahřívacím kolem« už ve čtvrtek 28. července od 18 hodin. Útulně se zde budou cítit tradičně všichni včetně účinkujících, vždyť Nightwork budou v teplácích, Lucie Bílá je také téměř domácí… Program letošního 19. ročníku hudebního festivalu Benátská noc, který se uskuteční od 29. do 31. července v romantickém prostředí v Malé Skále u řeky Jizery, je kompletní.


Hlavními headlinery jsou americká skupina Dream Theater se zbrusu novým bubeníkem a němečtí Scooter. Dorazí však i naše největší hvězdy – Nightwork v teplákách, Lucie Bílá z blízké chalupy, Chinaski, Aneta Langerová, Kryštof, Čechomor, Olympic, Gipsy.cz, Walda Gang, Sunflower Caravan a další. Uvidíme i tolik diskutovaný objev české hudební scény zpěvačku Patricii, staromilce potěší vystoupení Václava Neckáře a skupiny Bacily, romantiky Lenka Filipová. Zkrátka a dobře, každý si najde to své, ostatně jako vždy na festivalu Benátská noc v Malé Skále.
I letos se nedočkaví návštěvníci mohou těšit na tradiční čtvrteční warm-up, který proběhne na kryté scéně Evropy2 (u lávky přes Jizeru do TOI TOI campu). Vše vypukne v 18 hodin pod taktovkou legendární Folimanky Blues.
K dispozici bude i nadstandardně vybavené stanové městečko nebo dětský koutek TV Barrandov Animáček. Přímo do areálu festivalu si to zamíří mobilní bankomat v podobě dodávky. A to proto, aby návštěvníci nestrádali a netrpěli nouzí. Vyzvednout hotovost v mobilním bankomatu Poštovní spořitelny si bude moci vyzvednout každý, ať má kartu jakéhokoliv bankovního domu.
Velký výběr občerstvení, tradiční sobotní neckyáda a další řada doprovodných akcí bude samozřejmostí. Vstupenky lze výhodněji koupit už nyní v předprodeji v síti Ticketportal. Do konce června zaplatíte pouze 1190 korun za permanentku, 790 korun za jednodenní vstupenku (pátek nebo sobota + neděle zdarma) a 2100 korun za VIP vstupenku (zahrnuje přístup do dvoupatrového stanu, VIP bar, samostatné sociální zařízení, dárek na uvítanou, přednostní odbavení).

Více infa na www.benatskanoc.cz

Foto: www.benatskanoc.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353