BabyFest 2011 v Retro Music Hall

Festival rockových kapel, ve kterých hrají dívky a ženy, letos přivítá návštěvníky již devátým rokem. Uskuteční se 6. října 2011 tradičně v pražském klubu Retro Music Hall (Francouzská 4, Praha 4). Začátek akce je v 19 hodin avystoupí kapely Elda´s Curvas Peligrosas, Stilknox, Poison Candy, Bundy Tad, K2, Zahara, Sweetzone, Sour Bitch a 4Signs. Akci bude moderovat Iva Boková.


Návštěvníci BabyFestu mohou tradičně vidět kapely, kde ženy hrají na nástroj, jako je elektrická kytara, baskytara či akustická bicí souprava. Letošní rok bude dána příležitost i dalším hudebním nástrojům, které lze v rocku využít – nechte se proto překvapit stejně jako novými kapelami vedle tradičních stálic. BabyFest 2011 je zároveň určen pro všechny, kdo hrajícím ženám fandí – a samozřejmě také pro spoustu zvědavců, jejichž účast na festivalu se předpokládá.
Nápad uspořádat tento festival zvaný příznačně BabyFest (čti česky »babyfest«), vznikl v roce 2003, kdy se konal první ročník festivalu. Pro velký zájem pro akce pokračuje i letos.

Foto: www.janamusic.cz