Život je ples – 11. díl: Štěně

Rozárka (Daniela Kolářová) se nemůže dočkat návštěvy své vnučky, a proto se za ní vydá sama. Namísto setkání ji však čeká nepříjemné překvapení – její zeť dům prodal a odstěhoval se neznámo kam. Rozárka definitivně pochopí, že již nikdy nebude žít se svojí rodinou. V hluboké depresi se bezcílně toulá městem, ocitne se na večírku ve squattu, nad ránem na mostě potká dalšího ztroskotance, syna Lízy Lupáčové, Hynka Nebeského (Miroslav Etzler) a spřátelí se s ním. Během noci plné zvratů konečně sama nachází nadhled nad svoji situací a vrací se do domova. Tam se jí dostane nečekaně milého přivítání.


Mrzouta Bareše (Oldřich Vlach) poznáme z trochu jiné stránky. Na procházce najde v popelnici odhozené štěně, jehož osud mu připomíná jeho vlastní. Také on si připadá opuštěný a sám. Bareš se rozhodne si štěně nechat, ale v domově je držení domácích zvířat zakázáno. Konspirace nemá dlouhého trvání a malý chlupatý návštěvník je brzy prozrazen.


Lukáše Řípu (Petr Lněnička) čekají další komplikace, tentokrát v osobním životě. V minulém díle za ním přijela Jane (Tereza Martinková), jeho milá z Velké Británie. Jane by ráda založila rodinu a doufá, že Lukáš skalický domov seniorů opustí a odjede s ní do Británie. Lukáš ale nemá právě teď na osobní život ani pomyšlení a odmítne rozdělanou práci v Čechách opustit.


Linda (Berenika Kohoutová) utrží další šrám na duši, když vedoucí kapely pod tlakem své žárlivé dívky přes noc změní názor a Lindu odmítne. Linda svůj světabol léčí alkoholem a přibere k tomu ještě Kryštofa (Adam Mišík). Ten se do ní zamiluje až po uši..

Život je ples
Seriál Život je ples vypráví příběhy hrdinů různých generací, kteří se potkávají ve skalickém domově seniorů, jako jeho klienti nebo zaměstnanci. O radostech i strastech v každém věku. V novém komediálně laděném seriálu České televize uvidíme plejádu známých herců: L. Vlasákovou, D. Kolářovou, K. Fialovou, P. Lněničku, V. Cibulkovou, J. Štěpánkovou, A. Vránovou. J. Krampola, S. Zindulku, O. Vlacha, I. Bareše, B. Kohoutovou, A. Mišíka a další. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. Režie P. Slavík
Na ČT1 každé pondělí od 20 hodin

Foto: Česká televize


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353