Vymyslete nejlepší »MTV« hlášku!

Česko-slovenská verze hudební stanice MTV odstartovala v pondělí 31. října 2011 exkluzivní narozeninovou soutěž! Hledají se nejoriginálnější hlášky skládající se ze tří slov a počátečních písmen M, T, V. Nejlepší nápady se objeví na obrazovce stanice a jejich tvůrci získají vstupenky na narozeninovou párty »MTV Birthday Kinect Party« a hodnotné ceny od partnera, společnosti Microsoft.


Diváci česko-slovenské verze stanice MTV se mohou stát součástí vysílání díky soutěži, která odstartovala v pondělí 31. října 2011. Stačí vymyslet originální hlášku skládající se ze tří slov začínajících na písmena M, T, V a »Můžeš To Vyhrát«. Každý týden až do konce listopadu bude vybírán nejlepší slogan, který se dostane na obrazovky a jeho tvůrce získá hodnotné ceny: dvě exkluzivní vstupenky na MTV Birthday Kinect Party, Kinect pro Xbox 360 a hru Kinect Adventures od společnosti Microsoft. Své nápady mohou diváci posílat na soutez@mtv.cz.


Velkolepá oslava druhých narozenin kanálu, MTV Birthday Kinect Party, se uskuteční ve středu 30. listopadu 2011. V pražském klubu Cover Place se mezi oslavenci objeví i desítky významných osobností z českého a slovenského showbyznysu. Každý z úspěšných soutěžících získá vstup pro dva a bude tak mít možnost podívat se do zákulisí MTV i potkat se s hudebními celebritami.


Česko-slovenská verze MTV – první a nejslavnější hudební stanice na světě – byla poprvé spuštěna 29. listopadu 2009 jako čtvrtý z kanálů portfolia CET 21, provozovatele TV Nova. Svým divákům nabízí již nejen hudební pořady, ale také populární reality show, soutěže, seriály a mnoho dalších. Českými tvářemi televize jsou moderátoři Hanka Zajíčková a Dominik Turza, kteří diváky v rámci pořadu Backstage provádějí zákulisím významných klubových akcí v Česku.

Foto: MTV


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353