Vitázková a Révai šli z hádky do hádky

Po delší době se na obrazovkách televize Prima opět objeví herečka Pavla Vitázková. Tentokrát ztvární roli bývalé manželky Jana Révaie, který ve V.I.P. vraždách hraje policistu Ivana Jandu.

VIP vrazdy 10

Jan Révai alias policista Ivan Janda se může těšit na nepříliš příjemné překvapení – jednoho dne se totiž nečekaně objeví jeho bývalá manželka-lékařka se synem, kteří žijí v Anglii. Janda je velký sportovec, a tak nerad vidí svého syna, jak většinu času tráví nad telefonem nebo počítačem, je to pro něho jedno velké zklamání. Je také zcela jasné, že syn k němu nemá žádný vztah. Hrozícím konfliktem pak jiskří scény mezi Janem Révaiem a jeho bývalou ženou, kterou hraje Pavla Vitázková. „Ona je hodně dominantní a v její blízkosti je najednou on ten podřízený. Řekl bych, že tohle všechno detektiva hodně polidští,“ říká představitel Jandy Jan Révai.

VIP vrazdy 5

Jsem jeho bejvalka, se kterou má devítiletého syna. Ke svému otcovství se nestavěl moc pěkně, takže to teď řešíme. Je docela fajn, že je v seriálu ukázáno, že tihle dva se rozejít opravdu museli. Nicméně i tak to mezi nimi hodně jiskří!“ poodhaluje herečka svou úlohu a dodává, že se s Honzou Révaiem na place vlastně jen hádali. „Smíření tam je snad jen ve dvou obrazech, ale musím říct, že se to hádání hrálo hezky,“ říká herečka, ale ihned s úsměvem dodává, že mimo kamery se naopak s Honzou jen smáli a společné natáčení si velmi užili.

Foto: TV Prima