Vekslák Sokol nabízí na Václaváku marky!

Ani na Velikonoce nebudete bez oblíbené show Partička! Na nové kousky se můžete těšit na Velikonoční pondělí 9. dubna večer. Ve hře Abeceda zavzpomínáme na 80. léta. Michal Suchánek nám názorně předvede jak to chodilo, když se na Václaváku sháněly načerno marky. Jak se ale domluví s vekslákem Ondrou, když věty jejich dialogu musí být postupně v abecedním pořadí? Asi takhle: „Ahoj, nějaký marky? Bony spíš!“


V další hře budou hrát hlavní roli Geňovy Ruce. Jestli Igor Chmela uhodne, že předvádějí „jak správně na sebe poskládat šampusové skleničky tak, aby nepopadaly a sekt po nich hezky protekl“, to ještě uvidíme. Zajímá vás, co by „prezident Václav Klaus nikdy neřekl“? V nové hře To by nikdy neřekl se to dozvíte z úst herců Partičky!


V rámci hry Hodný a zlý policajt se ocitneme v partičkovském autoservisu, kde dělá hodný automechanik Igor a jeho zlý kolega Ondra! A tak se Michal, který si k nim jde vyzvednout opravené auto, při téhle hře pořádně zapotí!


V oblíbené hře Party bude tentokrát hádat Igor, koho si k sobě domů pozval. Za jak dlouho odhalí postavu Kurta Cobaina (Geňa), stín (Michal) a kývacího psa do auta (Ondra)? Kdo neví, „proč se v tunelu zasekla souprava metra“, uslyší od herců Partičky v další hře na toto téma rovnou celý Příběh! Každý z nich do něj ovšem přispěje vždy jednou větou! Čeká nás »napínavé«, originální a vtipné drama. Nenechte si ujít improvizační show Partička v pondělí 9. dubna 2012 ve 22.35 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353