V první předvolební televizní debatě se představí Babiš, Bartoš, Jurečka a Hamáček

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvede hned několik nových pořadů a formátů. Jedním z nich je i Speciál 360°: Hlas lidu. Dvouhodinová debata politiků – Andreje Babiše, Ivana Bartoše, Mariana Jurečky a Jana Hamáčka – za účasti publika se televizním divákům představí poprvé ve středu 1. září od 20:15 hodin.

Tématem prvního dílu debaty Speciál 360°: Hlas lidu bude pandemie covid-19. Debatovat o ní bude čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících v letošních sněmovních volbách. Pořad se bude vysílat z velkého studia s publikem čítajícím bezmála 150 lidí. Otázkám moderátorů Pavlíny Wolfové a Michala Půra, stejně jako přítomných diváků, budou čelit Andrej Babiš (hnutí ANO), Ivan Bartoš (koalice Pirátů a Starostů), Marian Jurečka (koalice SPOLU) a Jana Hamáčka (ČSSD).

„Umět se postavit realitě je zásadní politická dovednost. Umět promluvit s kýmkoli o tom, co je nám společné, pak zásadní podmínka možného úspěchu. Volby jsou právě o tom. Vyhraje ten, kdo v těch dvou disciplínách uspěje nejlépe. Máme unikátní možnost sledovat to společně v přímém přenosu právě na CNN Prima NEWS,“ říká moderátorka pořadu Pavlína Wolfová.

„Tohle je pro mě debata, kterou vše začíná a kterou vše může také skončit. Jsem přesvědčený, že, kdo v téhle debatě udělá chybu, bude se z toho hodně těžko sbírat po zbytek kampaně. Konfrontace s diváky pro politiky samozřejmě není vždy příjemná, ale o to důležitější, protože vidíme nekašírovanou realitu,“ říká moderátor pořadu Michal Půr.

Pořad Speciál 360°: Hlas lidu se bude na CNN Prima NEWS vysílat od 1. září jednou týdně, ve středu večer. Tématu covidové pandemie se bude pořad věnovat s další čtveřicí politiků také 8. září. Celkem bude mít Speciál 360° Hlas lidu pět dílů, závěrečný se divákům představí 1. října.

CNN Prima NEWS přichystala pro své diváky také dvě superdebaty s názvem Česko hledá premiéra. První superdebata začne v neděli 26. září ve 20 hodin a na druhou se diváci mohou těšit ve stejný čas, v neděli 3. října.

 

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353