Ulice: Hrachovcová bude svádět Pavelku!

Již dnes se ve fitku Oldy Farského, které nyní patří k nejfrekventovanějším prostředím úspěšného denního seriálu Ulice, objeví další nová postava – krásná Iveta Nová. Právě prochází rozvodem a hledá, kudy se v životě ubírat dál. A do cesty jí vstoupí právě Olda.


Představitelka Ivety Nové Kateřina Hrachovcová se objeví poprvé v oblíbeném seriálu televize Nova Ulice ve fitku Oldy Farského (Ondřeje Pavelky). Jejich seznámení bude pro Oldu další zatěžkávací zkouškou věrnosti. Ustojí ji? Jak všichni víme, ženská krása mu nikdy nebyla cizí a s přibývajícími léty stojí Olda o pozornost krásných dívek a žen ještě víc. Stále si dokazuje, že rozhodně ještě nepatří do starého železa. Grafička Iveta k němu upne svou pozornost se vším všudy. Jak Olda s její nečekanou náklonností naloží? Odolá jí, nebo se Iveta nakonec dá dohromady s úplně někým jiným? To prozatím zůstává pro diváky otázkou.


Herečka Kateřina Hrachovcová, která bude v seriálu Ulice ztvárňovat Ivetu, vystudovala hudebně dramatický obor na pražské konzervatoři. Diváci ji nicméně znají i jako moderátorku Snídaně s Novou, v níž působila v moderátorské dvojici s Vítkem Havlišem. Již několik let je provdána za známého veterináře Jana Herčíka. Sledujte nekonečný seriál Ulice každý všední den v 18:30 hodin na Nově.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353