Těžká dřina III: 8. díl – Třinecké železárny

Milí přátelé cestování v čase, připravte se na absolutní comeback do sci-fi filmů a seriálů sedmdesátých let. V místě, kde se odehraje další díl dokumentární show, navíc o těžkou dřinu a famózní záběry nebude nouze! Fabrika velká jako obec, tisíce zaměstnanců, obrovské teploty a všude létající jiskry. Tak to vypadá v největších českých železárnách.


Romča si projde ohněm, a to bez nadsázky! Ve speciálním obleku bude čistit obrovské pánve, ve kterých se v ocelárně převáží surové železo, jež má – jen tak mimochodem – přes patnáct set stupňů. Takovou ohňovou podívanou jsme v Těžké dřině zkrátka ještě neměli! Moderátor také vyčistí podpecní prostor od strusky a zařádí si ve válcovně, kde bude bojovat s nepřízní hydraulických nůžek.


Absolutní podobu se StarWars najdeme na místě, kde se pálí velké železné bloky. Moderátor oblečený do obleku podobného tomu, v němž český kosmonaut Remek v roce 1978 putoval do vesmíru, bude čelit ohnivému dešti a tekoucímu železu, kterému se nakonec málem nevyhne. Díl plný úžasných záběrů, těžké práce a popálenin uvidíte tento čtvrtek ve 20.15 hodin na Prima Cool.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353