Telenovela Někdo se dívá startuje na Prima love

Už zítra ve čtvrtek 5. dubna 2012 startuje na Prima love telenovela s detektivním podtextem – Někdo se dívá. Celkem 116 dílů uvede Prima love každý čtvrtek od 15.30 hodin. Nerozluční přátelé Rodrigo, Piedad, Julián a Benjamin spolu studovali medicínu v Chicagu a měli hlavy plné ideálů a plánů do budoucna. Šarmantní Rodrigo byl přirozeným vůdcem skupiny a s Piedad prožíval vášnivou romanci. Julian zbožňoval Piedad zpovzdálí. Pak však Rodrigo propadl závislosti na drogách a alkoholu, která rozvrátila celý jeho život. Po incidentu, jehož následkem bylo mrtvé tělo a hospitalizace Piedad, Rodrigo bez rozloučení zmizel a v zahraničí absolvoval odvykací kúru.


O pět let později jsou Julian, Piedad a Benjamin společníky v prestižní soukromé klinice plastické chirurgie. Vydělali slušné jmění a o klienty nemají nouzi. Všechno se ale změní v momentě, kdy se náhle objeví starý kamarád Rodrigo. Piedad je nejdříve zmatená a posléze si uvědomuje, že je jedinou pravou láskou jejího života. Julian nadšený není. Stačilo málo a Piedad by byla jeho. Navíc ví, že po rozchodu s Rodrigem trpěla.
Po dojemném shledání přátelé vyrazí na benefiční večírek. Julianova exmanželka Matilde zde v akváriu objeví tělo ženy z vyšší společnosti. Je to třetí oběť, zavražděná za stejných okolností. Krásným nezávislým ženám vrah vyřízne srdce. Novinář Mauricio Ostos je přesvědčený, že jde o sériového vraha. Říká se mu Lovec. Vyšetřování vede Eva Zanettiová. Tuší, že se vrah skrývá pod maskou na pohled bezúhonného občana. Všichni jsou podezřelí. I když probíhají výslechy a kolem pachatele se stahuje smyčka, oběti přibývají a nikdo není v bezpečí…

Někdo se dívá
Originální název: Alguien te Mira
USA 2010–2011, Telemundo
Žánr: detektivní, telenovela
Počet epizod: 116
Délka epizody: 43 minut
Tvůrci: Pablo Illanes, Perla Farías

Hrají
Danna García / Piedad Estévezová, Christian Meier / Rodrigo Quintana, Rafael Amaya / Julián García Correa, David Chocarro / Benjamin Morandé, Carolina Tejera / Valeria Stewartová, Géraldine Bazánová / Tatiana Woodová, Karla Monroigová / Matilde Larraínová a další

Zajímavosti
Předlohou byla chilská telenovela se stejným názvem z roku 2007.
Písnička ve znělce se jmenuje You Still Love Me a je od Raye Changa.

Herci
Danna García (Piedad Estévezová)
Krásná Danna, přezdívaná Zlatovláska, se narodila 4. února 1978 v kolumbijské Bogotě. Už od sedmi let uváděla pořady pro děti. Navíc zdědila pěvecký talent po matce Claudii Osunové, známé popové zpěvačce ze sedmdesátých let. Se sestrou Claudií založila Danna kapelu Café Moreno, se kterou slavily velké úspěchy. Od roku 1995 se ale věnuje výhradně herectví. Zpočátku se objevovala v domácích telenovelách. V roce 1996 ji TV Azteca obsadila do Al norte del corazón. Danna se stala první kolumbijskou herečkou, která hrála v mexické produkci. V roce 2003 se objevila v jedné z nejúspěšnějších telenovel Plameny vášně, vysílané ve více než 60 zemích světa. V roce 2009 získala náročnou roli v Gancho al corazón, kde se převlékala za mladého boxera a musela se naučit bojovat v ringu.

Christian Meier (Rodrigo Quintana)
Christian se narodil roku 1970 v Limě, hlavním městě Peru. Jeho otec byl obchodník a matka Gladys Zenderová jediná peruánská Miss Universe. Od dětství se učil hrát na piano a už ve dvanácti založil s kamarády první kapelu. Hrál na klávesy, zpíval ve sborech a byl členem několika různých skupin. V sedmnácti se dočkal úspěchu s rockovou kapelou Arena Hash. Po šesti letech se dal na sólovou dráhu. Do světa herectví se ponořil v roce 1994 a zviditelnil se v různých telenovelách. U nás je známý například jako Diego de la Vega z telenovely Zorro: Meč a růže (koprodukce Telemuda a Sony).

Rafael Amaya (Julián García Correa)
Rafael má dokonalou postavu, léta se totiž věnoval sportu a modelingu. Nezanedbával však ani zpívání a herectví. Pochází z Hermosilla v mexické Sonoře. Když mu bylo pět, rodina se přestěhovala do Tecate v Baja California. V San Diegu vystudoval univerzitu a po návratu do Mexika se přidal ke kapele Palapa, se kterou vyrazil na turné. Když se v Mexico City rozpadli, ve městě už zůstal a zahájil kariéru v modelingu. Krátce navštěvoval hereckou školu a stal se členem kapely Garibaldi. V roce 2000 debutoval na televizní obrazovce a zahrál si v mnoha v soap operách. Objevil se i ve filmech. Slavná je scéna ze snímku Desnudos, kde se objevil úplně nahý. Za roli gaye ve filmu Así del precipio získal prestižní cenu mexických filmových žurnalistů Diosa de Plata. Následovala řada dalších zajímavých projektů.

David Chocarro (Benjamín Morrandé)
David pochází z Buenos Aires v Argentině. Býval profesionálním basketbalovým hráčem a v roce 1998 se stal členem týmu New Yankees Venezuela. V roce 2003 začal s televizní kariérou v domácích soap operách, moderoval pořad pro moderní muže a stal se tváří mnoha reklamních kampaní. Zahrál si i v mexické televizi. Momentálně natáčí ve Spojených státech.

Foto: TV Prima