Teď vaří šéf! se vrací v premiérách na obrazovky

Oblíbená škola vaření Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem se vrací na televizní obrazovky. První díl premiérové řady odvysílá Prima již v neděli 6. března v 18 hodin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Pořad, který úspěšně spojuje profesionalitu s domácí kuchyní. Zdeněk Pohlreich učí diváky připravovat celou řadu skvělých pokrmů a snaží se tak dokázat, že domácí vaření nemusí být žádná věda. Vždy však klade důraz na kvalitní suroviny a jejich čerstvost. Při vaření se i tentokrát tvůrci zaměřili na celé kompaktní menu. Zdeněk Pohlreich opět v každém díle připraví čtyř až pětichodové menu, které bude doplňovat drink, který se k servírovaným jídlům skvěle hodí a vhodně je tak doplňuje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
V prvním díle připraví menu, které ocení především jeho fanynky. Právě jídla pro ženy jsou totiž jeho hlavním tématem. Můžete se těšit například na gnocchi po pařížsku nebo zapečené pomeranče.

Foto: TV Prima

1920x1080px_osudy_hvezd


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353