Surfování se známými tvářemi a soutěžícími z Cool Wave

Prima Cool představila novou surfařskou reality show Cool Wave, která od 23. dubna opanuje pondělní večery ve 21 hodin na Prima Cool. Akce se tematicky odehrála v pražské Surf Areně, kde se soutěžícími z Cool Wave surfovaly i známé tváře v čele s Romanem Šebrlem, Denisou Pfauserovou, Romanem Vojtkem s dcerou Editkou, Mírou Noskem, Richardem Nedvědem, Tomášem Svobodou, Davidem Křížkem či Karlem Heřmánkem.

FRH_2084

Poslední dva jmenované přišly podpořit jejich manželky Lucie Váchová Křížková a Nikol Kouklová Heřmánková. „Já bych si to strašně moc ráda zkusila, ale jedu za chvíli do divadla, takže nemohu přijet zmáčená,“ posteskla si Nikol, která se nestačila divit. „Karel se mnou většinou na veřejné akce nechce chodit, ale na surfování s COOL Wave se už nemohl dočkat a úplně mu tady září očička. Takhle nadšeného jsem ho dlouho neviděla.“

FRH_2116

My jsme s Lolou přišly tátovi fandit. A náramně se bavíme těmi pády,“ řekla Lucie Váchová Křížková, která s dcerkou Lolou sledovala Davida Křížka z bezprostřední blízkosti.

Surfování nakonec musela oželet i herečka Kristýna Janáčková, protože ji její čtyřletý synek Oskárek do vln nepustil. „Když to tu uviděl, tak o mě měl strach a plakal. Zajdu sem tedy příště s mužem. Ale děsně mě to mrzí, vypadá to skvěle, hned bych si to zkusila,“ dodala Janáčková.

FRH_2598

Zato skoro osmiletá dcerka Romana Vojtka Editka měla pro strach uděláno a do vln se vrhla po hlavě. „Už tři roky s tátou jezdíme na snowboardu, takže jsem se sem moc těšila, až si tady zkusím surfovat,“ pochvalovala si malá surfařka, která hravě strčila do kapsy i takové sportovce, jakými jsou Roman Šebrle, David Svoboda nebo David Křížek.

Na tomhle boardu jsem byl už v Dubaji a těšil jsem se, že si zasurfuju vestoje, ale nakonec jsem pospíchal, takže jsem stihl jen jezdit po břiše a na kolenou, což mě mrzí,“ posteskl si Roman Šebrle, kterého pády z prkna také neminuly.

FRH_1674

Byla to moje první zkušenost se surfováním, jestli se tedy dá válení na prkně za surfování považovat. Samozřejmě jsem padal z prkna tak jako ostatní, ale s tím rozdílem, že jsem chtěl. Je to celkově dosti náročné na fyzičku, hlavně na ruce. Měl bych je začít posilovat. Což třeba takový Roman Šebrle ruce posilovat nemusí, protože jsem ho viděl v šatně. Vlastně on nemusí posilovat vůbec nic. Chci být jako on,“ vtipkoval Richard Nedvěd.

FRH_1599

Foto: TV Prima