Snídaně s Novou bude mít nové multifunkční studio

V pondělí 4. května představí TV Nova poprvé svým divákům dlouho očekávané nové multifunkční studio, grafiku, znělky a logo Snídaně s Novou. Dokončením kompletní přestavby studia, kterou TV Nova zahájila na jaře 2013, byl završen náročný proces modernizace, který se týkal všech zpravodajských a publicistických pořadů.

Snidane_s_Novou_studio_
Studio Snídaně s Novou svým umístěním navazuje na zpravodajské studio, jehož novou, moderní, podobu diváci sledují prostřednictvím Televizních novin a publicistických pořadů již od března loňského roku. Po dvou letech, kdy byla Snídaně s Novou vysílána z provizorního studia, se vrací zpět do hlavní budovy TV Nova.
Diváci se mohou těšit na svěží a elegantní vzhled studia. Dálkově ovládaný digitální světelný horizont navíc umocní příjemnou ranní atmosféru. Nova jako první tuzemská televize využije vysoce svítivou digitální LED stěnu o ploše 6m2, která přináší unikátní divácký zážitek. Představí se i nová moderátorská dvojice, chybět nebudou ani nové rubriky a další, nejen technické, novinky. Novou Snídani s Novou uvidí diváci poprvé 4. května v 5.55 hodin.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353