Snídaně s Novou z aquaparku v Čestlicích

Letní putování Snídaně s Novou na cestách pokračovalo další zastávkou. Tentokrát moderátoři Zora Kepková a Tomáš Krejčíř odvysílali oblíbený ranní pořad ze zábavního a sportovního centra Aquapalace v Praze Čestlicích. Diváci se dozvěděli nejen spoustu užitečných rad, tipů a informací pro nastávající dovolenkovou sezónu, ale vysílání je exkluzivně zavedlo do zákulisí unikátního technického projektu Aquaparku.


Další vydání oblíbeného zpravodajsko-publicistického pořadu Snídaně s Novou na cestách diváky zavedlo do Aquapalace v Praze Čestlicích. V rozsáhlém relaxačně zábavním komplexu, největším aquaparku ve střední Evropě, moderátoři Zora Kepková a Tomáš Krejčíř přivítali zajímavé hosty, kteří divákům radili nejen, jak si maximálně užít léto, ale informovali i o zásadách správné relaxace obecně a prozradili technické taje rozsáhlého vodního komplexu.


Instruktorka Lucie Marková pohovořila o specifikách plavání pro nejmenší, s odbornicí na plážovou módu Janou Kočí přišla řeč na trendy v nastávající plavkové sezóně. K hostům se připojil i Tomáš Kraus, který se s diváky podělil o zajímavé momenty, které prožil v Argentině, jako účastník extrémní adrenalinové gameshow Wipeout.

Foto: TV Nova