Skupina Nova připravuje k Wimbledonu exkluzivní doprovodný program

Nejstarší tenisový Grand Slam si zaslouží mimořádnou pozornost, kterou mu i letos dopřeje skupina Nova. Prémiové sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 budou vysílat denně od pondělí 1. července přímé přenosy z All England Clubu. Další speciální kanály nabídne videoportál Voyo. Nova 2 bude svým divákům servírovat to nejdůležitější z aktuálního hracího dne v pořadu »Kraťas Martina Čermáka«. Důležitým okamžikům se bude věnovat Speciální studio a také Snídaně s Novou prostřednictvím »Wimbledonského speciálu«. Diváci sportovních novin se pak mohou těšit na rubriku »Štěpec na konec«.

Tým tenisových expertek

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 budou denně od 12:00 nepřetržitě monitorovat ty nejzajímavější okamžiky z travnatého grandslamového turnaje. Videoportál Voyo divákům zároveň nabídne pohled na další kurty prostřednictvím 4 speciálních kanálů bez komentáře. Skupina Nova tak příznivcům bílého sportu přinese dění až z 6 kurtů najednou.

Tým tenisových expertek, které divákům přiblíží pohled z druhé strany, bude opět nedílnou součástí wimbledonského programu. A i proto jsme letos tento tým rozšířili o dvě bývalé profesionální tenisové hráčky. Andrea Hlaváčková, stříbrná olympijská medailistka a trojnásobná grandslamová vítězka ve čtyřhře, doplní Kláru Koukalovou, Ivetu Benešovou a Petru Cetkovskou. Zpravodajství přímo z Londýna posílí Kateřina Vaňková, která je trojnásobnou juniorskou grandslamovou semifinalistkou a spolu s Martinem Čermákem budou přinášet nejenom aktuální, ale také zákulisní informace.

Wimbledon je nejprestižnější tenisový turnaj světa a každý rok se na vysílání ohromně těšíme. Opět se snažíme připravit divákům maximální servis. Do Londýna vysíláme dva štáby, v Praze bude na plné obrátky pracovat tým zkušených komentátorů a tým našich tenisových expertek. Teď ještě, abychom mohli českým barvám fandit co nejdéle,“ doplňuje vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Zpravodajství z Londýna

Skupina Nova nabídne divákům kromě přímých přenosů také pestrý doprovodný program. Každý den ve 23:10 uvidí na obou stanicích Nova Sport padesátiminutový sestřih toho nejzajímavějšího z daného dne. Originální desetiminutový pořad plný rozhovorů a aktuálních událostí přímo z Londýna přinese „Kraťas Martina Čermáka“, který odvysílá stanice Nova 2 každý den po 22. hodině. O ranní přehled se pak postará Wimbledonský speciál ve Snídani s Novou, jenž bude vysílat stanice Nova každý všední den od 8:15. Diváci se letos mohou těšit i na předzápasová studia, která jim stanice Nova Sport nabídnou každý všední den od 11:35. Mimořádnou pozornost dostane Wimbledon také na webových stránkách novasport.tv a facebookovém profilu Nova Sport.

Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 1. července bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa. Díky stanicím Nova Sport 1 a 2 a videoportálu Voyo mohou být všichni fanoušci tenisu při tom!

TV Spoty:

Image spot: https://www.youtube.com/watch?v=oiM1m5HDo6o

Originální spot: https://www.youtube.com/watch?v=t4qSctVnGcQ

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353