Show Jana Krause opět z New Yorku – Pomahač, Irglová a Gáborík

Chirurg Bohdan Pomahač, zpěvačka Markéta Irglová a hokejista Marián Gáborík budou hosty Jana Krause. Moderátor znovu představí ve své show zástupce Česka a Slovenska, kteří dosáhli nevídaného úspěchu v USA. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 12. října večer na Prima family.


Bohdan Pomahač – lékař, který se narodil v Ostravě, dnes patří k nejuznávanějším plastickým chirurgům světa. O jeho operacích se v USA mluví jako o zázracích. Byl prvním lékařem v USA, který dokázal transplantovat lidský obličej. Dosud provedl tři úplné transplantace obličeje. Nedávno kolem něj bylo opět živo, transplantoval totiž pacientovi obě ruce.
Markéta Irglová – zpěvačka, skladatelka, která v roce 2007 dostala Oscara za nejlepší filmovou píseň. Muzikál naposledy bodoval v červnu na prestižních amerických divadelních cenách Tony. Markéta žije střídavě v New Yorku a na Islandu, kde se podle svých slov mj. nechává inspirovat islandskou přírodou. V zemi termálních gejzírů natáčí ve studiu, kde své desky produkovala např. Björk.
Marián Gáborík – hokejový útočník NY Rangers, slovenská hvězda NHL, pochází z Trenčína, kde již čtvrtým rokem provozuje svou hokejovou školu pro děti, největší v Evropě. Se svým platem 7,5 miliónu dolarů ročně se řadí mezi nejlépe placené hráče zámořské ligy.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353