Show Jana Krause – Marie Rottrová, Lukáš Příkazký a Tomáš Řepka

Zpěvačka Marie Rottrová, herec Lukáš Příkazký a bývalý fotbalista Tomáš Řepka se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 10. června ve 21.35 hodin na Primě.

Marie Rottrová – Zpěvačka svůj první hit zpívala v Československé televizi v roce 1961. Zúčastnila se soutěže a vyhrála. Její talent nešlo přehlédnout. Ve Slezsku žila až do roku 1985, zpívala s kapelou Flamingo (později Plameňáci) a jako sólová zpěvačka se věnovala milovanému soulu. Písně Řeka lásky, Markétka, Lásko, voníš deštěm a spousta dalších se staly nesmrtelnými československými hity a Rottrová zpěvačkou, která byla milována davy i uznávána kritiky. V roce 2011 šokovala své fanoušky, když oznámila konec své kariéry. Netrvalo však ani tři roky, aby zpěvačka zjistila, že bez zpívání nemůže být a k návratu na pódia tehdy prohlásila: „Hrozně se těším, protože jsem změnila své rozhodnutí o ukončení kariéry. Zjistila jsem, že to bylo předčasné a že jsem se v podstatě spletla. Ale aspoň jsem si tři roky odpočinula.“ Ačkoli se nerada veřejně prezentuje jinak než zpěvem, v případě Show Jana Krause udělala »česká Lady Soul« vzácnou výjimku.

Lukáš Příkazký – herec, kterého diváci nejlépe znají jako nadporučíka Lupínka ze seriálu Rapl a koktavého prince z pohádky Sedmero krkavců. Naposledy se herec Lukáš Příkazký v kinech objevil v letošní crazy komedii Případ mrtvého nebožtíka. Dobře známý je i divákům Dejvického divadla, v jehož angažmá je od roku 2018. Pochází z moravské Strážnice, miluje folklor, tančí v souboru Demižón, doma má několik krojů, hraje na klarinet a před rokem a půl se stal otcem syna Adama. „Často jsem natáčel s opravdu malými dětmi. Točili jsme třeba scénu, jak se miminko rodí v autě. Tomu dítěti bylo asi pětadvacet dní a myslím, že jeho rodiče tenkrát pochopili, že udělali velkou chybu a k filmu ho už asi nikdy nepustí! Já jsem se díky synovi ale nebál na to dítě sáhnout a třeba ho i přebalit,“ odpověděl Lukáš Příkazký na dotaz, jak zvládá otcovské povinnosti. Zanedlouho jej čeká kromě letního účinkování v inscenaci o Medě Mládkové na pražské Kampě i vlastní svatba.

Tomáš Řepka – bývalý fotbalista. „Ničeho nelituji, já jsem tu basu asi potřeboval, prostě si tím projít. Strašně mě to změnilo,“ říká Řepka, který na začátku tohoto roku opustil věznici, kde si odpykal trest za zpronevěru a internetové útoky na svou bývalou manželku.

 

I nadále je možnost vidět natáčení SJK prostřednictvím speciálního streamu. Na stránce https://showjanakrause.online/home je umístěno tlačítko určené ke koupi vstupenky na stream. Na něj divák klikne, provede jednoduchý online nákup vstupenky, a může se tak zúčastnit natáčení, které v červnu probíhá vždy v úterý od 19.30 hodin.

 

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353