Show Jana Krause – dva speciální díly z Ostravy

Pozvání na natáčení speciálních dílů Show Jana Krause z Ostravy přijala spousta osobností spojených s místním regionem. A jeden díl bude ještě speciálnější – valentýnský. Premiéru speciálních dílů Show Jana Krause z Ostravy uvidíte ve středu 12. a 19. února ve 21.35 na Primě.

12. 2. – valentýnský díl z Ostravy, hosté: zpěvák a herec Richard Krajčo (kapela Kryštof) a jeho partnerka a třetí manželka, režisérka Karin Babinská, zpěvačka Markéta Konvičková a její partner, pilot René Kuboš, a ostravští manželé, kteří to spolu táhnou už 50 let a oslavili zlatou svatbu.

19. 2. – speciální díl z Ostravy, hosté: muzikant Albert Černý (skupina Lake Malawi) a jeho partnerka – modelka a vítězka světového finále Elite Model Look Barbora Podzimková, tenista Radek Štěpánek, herec Bořek Slezáček a aktivista a pedagog Kumar Vishwanathan – Ind žijící v Ostravě.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353