Show Jana Krause – Sisa Sklovská, Andrej Kiska a Tomáš Zahálka

Zpěvačka Sisa Sklovská, slovenský prezidentský kandidát Andrej Kiska a propagátor sukní pro muže Tomáš Zahálka se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 21. března ve 22.15 hodin na Primě.


Sisa Sklovská – slovenská operní a muzikálová pěvkyně, která se pokoušela prosadit v České republice, což se jí nakonec nepodařilo. Vrátila se na Slovensko, kde se provdala za zámožného muže a v současné době ji můžete vidět na Primě jako porotkyni reality show X FACTOR.

Andrej Kiska – bývalý podnikatel a kandidát na prezidenta SR. V prvním kole voleb, konaném 15. 3. 2014, získal 24 procent všech hlasů a umístil se na druhém místě za Robertem Ficem, se kterým postupuje do druhého kola.

Tomáš Zahálka – propagátor sukní pro muže, který v sukni zdolal i Sněžku. Kilty se u nás rozhodl propagovat před dvěma lety. Tomáš stejně jako všichni muži nosíval v létě kraťasy, ale i v nich mu bylo teplo. Začal přemýšlet o jiné variantě a napadla ho sukně. Přemluvil sestru, aby mu ušila skládanou zavinovací sukni. „Po řadě zkoušek jsme vyvinuli nejen vhodný střih, ale také jsme našli českou látku, která je lehká, příjemná na nošení a navíc se téměř nemačká, ani když se nosí denně. A to je pro muže obrovská výhoda,“ říká pětatřicetiletý Tomáš, který je v »civilu« programátorem. Tomáš hodně cestuje, a tak není zase taková náhoda, pokud byste ho při některém z jeho výletů potkali. Samozřejmě v sukni, v níž neváhá absolvovat klidně i čtyřicetikilometrovou trasu. Prošel se na Třemšín, šel i do Prčic, v sukni zdolal Sněžku, Lysou horu i Praděd. „Já v kiltu většinou chodím na turistiku, ale je to i dobrý společenský oděv. Stačí košile a motýlek ze stejné látky jako je kilt. Je vhodné k němu nosit trochu širší běžný pásek,“ popisuje. „Většinou jsou reakce pozitivní, slýchám i věty jako: »Pěkná sukně, sluší vám to, jste na ostro?«,“ směje se Tomáš. Ani zákazníky počítačové firmy, kde pracuje, kilt nepřekvapil. Odběratele má Tomáš po celé republice a přesto, že mužské sukně jsou v našich podmínkách dost neobvyklé, jejich příznivců stále přibývá.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353