Show Jana Krause – Kvitová, Navrátil a Kaňa

Česká tenisová jednička Petra Kvitová, herec Oldřich Navrátil a chovatel šelem Jaroslav Kaňa budou hosty Jana Krause. Premiéru třicátého sedmého dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 13. května ve 22 hodin na Primě.


Jednadvacetiletá tenistka Petra Kvitová má za sebou čerstvý úspěch na turnaji v Madridu, který ji poprvé v kariéře posunul do první desítky světového žebříčku.
Známý herec Oldřich Navrátil je na rozdíl od většiny svých rolí prý v soukromí tichý a klidný. V současné době má premiéru kontroverzní monodrama mladého německého autora Kaie Hensela Válka profesora Klamma, ve kterém exceluje v titulní roli. Hra se netradičně hraje přímo v učebnách středních škol.


Třetím hostem, který usedne na červenou pohovku, bude chovatel šelem Jaroslav Kaňa. Zaměřuje se zejména na chov lvů, různých plemen psů a také medvědů. Jeho medvědice nedávno přivedla na svět dvě mláďata, která ale musel pan Kaňa medvědici odebrat a mámu zastupovat. Například pět až šestkrát denně je krmil z láhve mlékem, aby ji plně nahradil.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková