Show Jana Krause – Jana Švandová, Stanislav Diviš a Jakub Vosáhlo

Herečka Jana Švandová, výtvarník Stanislav Diviš a mentalista Jakub Vosáhlo se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 20. prosince ve 22.20 hodin na Primě.


Jana Švandová – herečka, která se po delší době vrátila na televizní obrazovky. Je hlavní hvězdou nového česko-slovenského sitcomu Drahá tchyně (Prima), kde hraje výstřední tchyni Květu. Ta je kvůli svým uštěpačným poznámkám a sobeckému chování postrachem celé rodiny.
Stanislav Diviš – výtvarník, malíř, hudebník. Jeho jméno je spojeno nejen s výtvarnou skupinou Tvrdohlaví, kterou v 80. letech spoluzakládal, ale také s proslulou kapelou Krásné nové stroje, jíž vede. Nedávno oslavil 60. narozeniny a vystavoval v pražské Galerii Václava Špály díla, která vznikala v posledních letech a která „promlouvají prostřednictvím barev a zdánlivých nepřesností v geometrických tvarech“, jak sám autor popisuje.
Jakub Vosáhlo – mentalista, který se živí čtením myšlenek. Píše na toto téma knihy, pořádá semináře pro manažery, hypnotizuje, baví lidi na večírcích. Podle něj může každý z nás žít téměř bez problémů. A když problémy přijdou, může je lehce vyřešit a žít přesně tak, jak si přeje.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353