Show Jana Krause – Čtvrtníček, Dusilová a VyVolený Vladko Dobrovodský

Všeuměl Petr Čtvrtníček, zpěvačka Lenka Dusilová a VyVolený Vladko Dobrovodský se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 3. ledna 2014 ve 22.20 hodin na Primě.


Petr Čtvrtníček – režisér, herec, komik a mystifikátor.

Lenka Dusilová – jedna z nejoriginálnějších a nejoceňovanějších tuzemských zpěvaček. Má za sebou pět studiových alb a nedávno vyšlo další album – v případě Lenky vůbec první záznam živého vystoupení Live at Café v lese. Třináct skladeb, převážně z ceněného alba Baromantika, bylo nasnímáno v podzemní části klubu Café v lese v pražských Vršovicích, kde zpěvačka s kapelou Baromantika po tři večery vystupovala.

Vladko Dobrovodský – Vladko je jediný Čech, kterému se podařilo dvakrát vyhrát stejnou reality show. Přiznává, že účast v poslední řadě VyVolených byla náročnější na psychiku, ale přesto to prý zvládal lépe, než před osmi lety. „Po prvním vítězství jsem byl úplně mimo sebe. Teď podruhé jsem cítil takový prazvláštní klid, pocit štěstí, který se nedá slovy popsat. Stále nemůžu pochopit, že lidé nechali vyhrát někoho, kdo už jednou vyhrál. O Češích se přitom říká, že jsou závistiví. Asi to nebude úplně pravda,“ říká vyučený kuchař.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353