Show Jana Krause – Baudyš mladší, Zuzana Marie Kostićová a Ivan Genov

Astrolog Antonín Baudyš mladší, odbornice na mayskou kulturu Zuzana Marie Kostićová a majitel pohřební služby Ivan Genov se objeví v další Show Jana Krause. Jako speciální host se představí kapela The Tap Tap. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 21. prosince od 22.20 hodin na Prima family.


Antonín Baudyš – pracuje jako poradenský astrolog. Původně vystudoval filosofii na vysoké škole v Mnichově. Jeden rok studoval teologii na universitě ve Fribourgu a dva roky religionistiku na Filosofické fakultě UK v Praze. Čtyři roky strávil jako řeholník v řádu Tovaryšstva Ježíšova (jezuité). Své astrologické vzdělání získal od svého otce, Antonína Baudyše (bývalého ministra obrany či dopravy) a dalších odborníků.
Mgr. Zuzana Marie Kostićová, Ph.D. – vystudovala religionistiku a filosofii na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. V rámci iberoamerických studií absolvovala desetiměsíční výzkumný pobyt v Mexiku. V lednu 2011 jí vyšla první kniha, na níž se podílela, nese název Krvavé rituály Střední a Jižní Ameriky. Je jednou z největších českých odbornic na problematiku starých Mayů.
Ivan Genov – majitel pohřební služby, která je mimo jiné specializována na výrobu kovových rakví, se tomuto oboru věnuje již třiadvacet let. Sám je také velkým obdivovatelem a zastáncem Rakouska-Uherska.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353