Seriál Ulice jde do finále, diváky čeká porod, svatba i nová postava

Televize Nova příští týden odvysílá poslední pětici dílů deváté sezony denního seriálu Ulice. A na jaké finále se mohou diváci těšit? Konec dobrý, všechno dobré, a tak i poslední týden bude plný překvapení a emocí. Čeká nás porod Lenky Hejlové, svatba Vlastimila Peška a Amálie Seidlové a přijde i nová postava.


Porod Lenky Hejlové se nezadržitelně blíží a v rodině začíná panovat nervozita. Když to konečně přijde, Jarda bude spěchat do nemocnice, jak nejrychleji to půjde. Narození dcery Mirinky totiž kdysi nestihl, a tak to teď chce napravit a být své ženě nablízku. Jak to společně zvládnou? A proč se babička Ivana (Vilma Cibulková) po narození vnuka psychicky zhroutí?


Vlastimil Pešek požádal Amálii o ruku, a i když o žádnou velkou romantiku nešlo, není pochyb o tom, že ti dva se milují. A protože není důvod se svatbou otálet, řeknou si své ano už v posledním červnovém týdnu. Bude obřad romantičtější, než žádost o ruku? A proč ženich uteče od oltáře?


Do Ulice také přijde nová posila v podání herce Tomáše Dastlíka. Spolužák a kdysi dobrý přítel Jardy Hejla Martin Maléř přijede do Ulice na třídní sraz z daleké Moravy, kde teď se svou rodinou žije. A přestože se Martin s Jardou dlouho neviděli, na své přátelství naváží, jako by se viděli naposledy včera. Co všechno společně podniknou? To vše a mnohem víc přinese Ulice už příští týden, a to každý všední den v 18.30 hodin na Nově.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353