Sázka na romantickou vlnu se TV Barrandov vyplatila

Čtyř set tisícovou hranici sledovanosti překročil snímek Katie Fforde: Láska přichází v létě ze série německých romantik podle nejúspěšnějších autorek německé červené knihovny. Televize Barrandov jej uvedla jako zatím poslední titul v rámci svého Léta pro romantiky na Barrandově a stala se tak v daném čase druhou nejsledovanější komerční stanicí v zemi. Oproti třetí Primě vykázala dokonce dvojnásobný výkon.


Televize Barrandov ve svém letním programovém schématu odvysílala již jedenáct premiérových filmů podle německých spisovatelek Ingy Lindström, Rosamunde Pilcher, Katie Fforde a Lilly Schönauer. Zatím poslední uvedený snímek si nenechalo ujít bezmála 404 000 diváků starších patnácti let.


„Sázka na německé romantiky se nám vyplácí. Všechny tituly, které uvádíme od počátku července, vykazují nadprůměrnou sledovanost a její tendence je i nadále vzestupná. Zaznamenáváme i velmi pozitivní divácké ohlasy, a proto ve vysílání premiérových romantických filmů navážeme i na podzim a zachováme jim páteční večery,“ říká ředitelka programu TV Barrandov Markéta Daems.


V září stanice uvede premiérové snímky ze série Láska z Fjordu a zamilované příběhy podle spisovatelky Cecilie Ahern.

Foto: TV Barrandov


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353