Publicistický pořad Na vlastní oči se vrací na obrazovky Novy

Investigativní žurnalistiku v podání předních českých novinářů v čele s Jankem Kroupou a Josefem Klímou nabídne TV Nova už dnes večer. Pravidelně pak mohou diváci pořad Na vlastní oči sledovat ode dneška každou středu ve 21.45 hodin po seriálu Gympl s (r)učením omezeným.


Poodhalení kriminálních kauz, korupční jednání úředníků a politiků, neetická jednání v nejrůznějších sférách – to vše přinese pořad Na vlastní oči, jehož reportáže vnesou zlom do lidských osudů, které se zdánlivě nedaly zvrátit.
„Pořad Na vlastní oči je zavedená značka, která k televizi Nova vždycky patřila, v posledních letech tento formát divákům chyběl. Jsem rád, že jsou pánové zpátky s námi,“ říká Jan Andruško, generální ředitel skupiny Nova. Šéfreportér Janek Kroupa k tomu dodává: „Jsem rád, že se nám podařilo sestavit výborný tým reportérů. Na jedné straně jsou mladí novináři plní energie, vedle nich jsou ti zkušenější, v čele s Josefem Klímou. Všichni, které jsme oslovili, na nabídku kývli – z toho mám opravdu radost.“


Dnešní díl pořadu představí reportáž Janka Kroupy, mapující kontroverzní aktivity jednoho významného senátora. Senátor před lety vstupoval do politiky jako učitel a vědecký pracovník pocházející ze skromných poměrů, během pobytu na politickém výsluní ovšem jeho rodina začala záhadně bohatnout. Námětem k další reportáži byla zvláštní rodina, která se rozhodla vyčlenit z civilizace a žít »na divoko« v harmonii s přírodou. Co přivedlo tuhle rodinu až na seznam mezinárodně hledaných Interpolem? Případ moravského léčitele, který tvrdí, že díky své nadpřirozené schopnosti disponuje rentgenovým zrakem a umí na jakoukoliv vzdálenost stanovit diagnózu. Reportérka pořadu osobně prověřovala jeho schopnosti.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353