Proutník Šeda vyměnil Souškovou za Trojanovou!

Milovník účastnic reality show, třicetiletý moderátor Michal Šeda, nezahálí. Poté, co se za záhadných okolností rozešel s prsaticí Zdenou Souškovou, vyhlídl si její úhlavní sokyní z vily VyVolených Nikol Trojanovou. S tou se vydal do Rokytnice nad Jizerou na party víkend na horách. A právě tam v náruči známého sukničkáře skončila i chůva hitmakera Michala Davida Barbora Nechybová.


„S Bárou jsem se seznámil na jedné akci, kterou jsem moderoval. Pak jsem se přes sociální síť domluvili na spolupráci, kdy mě seznámila se svým sousedem Michal Davidem, kterému čas od času hlídá vnuka. U Davida jsme posléze natočili spot na naší akci a jemu se na tolik zalíbila, že nám náš spot natočil bez nároku na honorář, jenom za menší úplatek v podobě kubánských doutníku a kubánského rumu,“ svěřil se Šeda, který si party na horách s partou svých přátel a dalších nadšenců náramně užil.


„Měli jsme připravenou degustaci vína, vánoční trhy a jelikož se jednalo o party víkend, tak se každý večer konal divoký mejdan do ranních hodin. Na sjezdovce jsme místo lyží blbli na sněžních skútrech a dokonce jsme postavili party sněhuláka,“ dodal Šeda.

Foto: Danceradio.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353