Přijďte si vyměnit oblečení s Prima Love

Důležitá informace pro milovnice módy! Prima Love pořádá dívčí výměnu oblečení (Clothes Swapping), kterou vás provede herečka Petra Horváthová alias Vendy z Cest domů. Chcete občerstvit svůj šatník, ale nemáte zrovna peníze? Máte ve skříni několik pěkných věcí, které vás ale omrzely nebo už vám jsou velké či malé? Přijďte v sobotu 26. listopadu od 13 hodin do galerie Art Factory v Praze na Václavském náměstí 15, přineste nejméně tři kusy oblečení a odneste si nové.


Můžete přinést mezi 3 a 15 kusy oblečení, doplňků nebo i bot. Dbejte na to, aby věci byly čisté a nepoškozené – takové, jaké byste rády dostaly i vy. Přivítáme vás hřejivým welcome drinkem, v průběhu odpoledne vás pozveme na kávu a příjemnou atmosféru zařídí DJka. Pro potvrzení účasti prosím zašlete do 15. listopadu e-mail na love@iprima.cz. Kapacita je omezená, s akreditací proto neváhejte. A co se stane s oblečením, které nikomu nebude a které si mezi sebou nevyměníte? Oblečení předáme do azylového domu, který vybereme spolu s Petrou Horváthovou.

Foto: Prima Love


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353