Prázdniny – Letní škola

Zábavná letní škola, kterou vymyslel Jano, se dětem vůbec nelíbí. Učení o prázdninách se zdá být mimo mísu i Zdenovi a Lacovi, kteří své děti ze spárů šíleného učitele vysvobodí. Chlubit se tím svým manželkám ale neměli, těm se totiž myšlenka prázdninového vzdělávání celkem zamlouvá. A tak se ubozí žáci ocitnou v letní Janově škole. Uvidíte už ve středu 16. srpna ve 20.15 hodin na Primě v osmé epizodě seriálu Prázdniny.

Prazdniny_22
Lily je rozhodnutá proti učení bojovat a spolu s Ondrou vymyslí plán. Po polední siestě, kdy už má Jano nachystané další »testíky«, po dětech ale není ani stopy. Nechaly otcům jen dopis, kterým je formou hry vyzývají, aby je dle zašifrovaných indicií hledali… Laco a Zdeno se u toho baví, jen Jano bere hru až příliš vážně. Začíná tak hra na honěnou, ve které jsou děti vždy o krok napřed.

Prazdniny_21
Ve městě dostávají zabrat ale také mámy. Za Dášou totiž přichází mladší sestra Simona, která se právě rozešla s přítelem a zhroucená se z toho potřebuje vyplakat. Řešení ale v bistru, kam jde se sestrou Dášou a jejími kamarádkami Klaudií a Marikou, najde v tom, že se nechá sbalit číšníkem a uteče s ním na studentskou party na kolej. Holky se ji samozřejmě vydají zachránit, na mejdanu se jim ale situace tak trochu vymkne z rukou…

Sledujte osmý díl seriálu Prázdniny ve středu 16. srpna ve 20.15 hodin na Primě.

Prazdniny_01

Foto: TV Prima