Pekelná výzva (3. díl): Cizinecká legie, sexparty i drsna operace!

Je tu další pokračování Pekelné výzvy! Pět soutěžících se v šesti hracích kolech znovu popere o sto tisíc korun. Budou se chytat do pastiček na myši, příšerně se ušpiní a po jedné disciplíně se známou medicínou budou nejspíš zdraví až do smrti. Ale co jejich žaludky? Připraveni?


I v tomto kole se hraje o 100 000 korun. Tentokrát zabojuje těchto pět soutěžících: Hassan, Igor, Ondřej, Martin a Tomáš. Než se ale začne, čeká pět statečných představování formou jednoduchých tipovacích otázek. Aby věděli, s kým mají tu čest… Kdo je muž, který strávil pět let v cizinecké legii a po němž stříleli v Bosně? Kdo je ten, kterému se během krátké doby podařilo shodit třicet kilo? Kdo se miloval v kabince obchodního domu a měl sex v pěti lidech? Jakmile se hráči dozvědí, kdo s kým, respektive proti komu, začne hra. Muži mají před sebou pět kol a v každém z nich jinou, ovšem vždy pekelnou výzvu.


Začíná se zostra. Když soutěžící odkryjí poklopy svých stolků, najdou v nich pastičky na myši. Pekelná výzva spočívá v tom, že moderátorka Iva Pazderková klade otázky a oni, chtějí-li odpovědět, přihlásí se tak, že si nechají chytit prst do pastičky. Aby mohli odpovídat, musí zvednout a ukázat Ivě ruku s pastičkou, do které se lapili. Otázky? Banální. Ale zkuste si s prsty v pastičce vzpomenout, jak se křestním jménem jmenoval Shakespeare nebo s jakým číslem na dresu hraje gólman Petr Čech. Igor suverénně prohlásí, že s číslem Chelsea. Martinova reakce na otázku na hlavní město Ruska rovněž odpovídá utrpení, které právě podstupuje. „Do pr…“ se totiž, jak správně podotkne moderátorka Iva Pazderková, Moskva opravdu nejmenuje.


Přestože se už první kolo boduje, do druhého postupují všichni. Půjde do tuhého! Pekelná výzva opět spočívá v odpovídání na jednoduché otázky, ovšem má to háček: Kdo chce odpovědět, musí se pořádně znemožnit. I to je zátěž pro mozkové závity. Takže se například dozvíme, že synonymum pro kadibudku začínající písmenem L je »homobudka« nebo »toitoika«. Rovněž třetí disciplína s pitím známého lidového léčiva otáčí mozkovými závity na jinou stranu než obvykle. Nemluvě o tom, co provádí se žaludkem. V další pak uvidíte, jak originálně se dají zazpívat české hity, a spoustu dalšího. Přesto vítěz ani v posledním kole ještě nemá úplně vyhráno. Opět odpovídá na otázky a za každou nezdařenou odpověď musí spálit 20.000 korun. Kdo a kolik peněz si ze soutěže odnese, uvidíte už tento čtvrtek 28. února od 20.15 hodin na Prima Cool.

Foto: TV Prima