Partička opět boduje v TýTý

Fenomén Partička boduje i v dalším ročníku ankety TýTý, tentokrát s číslovkou 2012. Do druhého kola, které začíná 15. dubna a vyvrcholí slavnostním vyhlášením v sobotu 27. dubna 2013, postoupila nejen celá Partička (kategorie Pořad roku), ale i její přední protagonista, herec, režisér a nespoutaný improvizátor Ondřej Sokol v kategorii Osobnost televizní zábavy.


Na spadnutí je tak dokonce dvojitá obhajoba pozic z loňského jara. Ve stejné kategorii má navíc Prima family dalšího zástupce – populárního břitkého moderátora Jana Krause, kterého diváci znají z páteční talk show Show Jana Krause. A v kategorii Seriál roku se do finálové pětice probojoval oblíbený vztahový seriál Cesty domů.
Fanoušci Partičky, Cest domů, Ondřeje Sokola a Jana Krause, připravte si pomalu mobilní telefony nebo zapněte počítače, finálové kolo ankety TýTý 2012 se blíží! Hlasování startuje v pondělí 15. dubna a ukončeno bude v pátek 26. dubna 2013.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353