Partička na den obsadí Óčko!

Fenomén českých televizí, nejoblíbenější televizní pořad loňského roku, originální, šílená…to je Partička. A tato partička mistrů improvizace se valí na Konopiště, kde v sobotu 28. července před mnoha tisícovým davem předvede svou bláznivou show Partička na vzduchu.


Partička nejen v tento den obsadí i televizi Óčko. Óčko bude exkluzivně přinášet celé odpoledne až do 21 hodiny živě reportáže, rozhovory, atmosféru a dění na pódiu přímo z Konopiště. Sledovat bude také vývoj situace kolem sázky Richarda Genzera s Michalem Suchánkem, kteří se v pořadu Fac2Face při rozhovoru s mírně pochybující Dianou Kobzanovou vsadili, že do amfiteátru na Konopišti přijde na jejich show víc jak deset tisíc lidí. A o co že se vsadili?

Vsadili se o to, že když se jim podaří na akci přilákat víc jak zmiňovaných deset tisíc lidí, že se musí Diana před kamerou svléknout! Tak jak nakonec jejich sázka dopadne? Sledujte v sobotu 28. července od 15 hodin Óčko a dozvíte se to.


To však není vše, co diváci Óčka z akce Partička na vzduchu uvidí. Hned následující týden Óčko odvysílá reportáže z toho nejzajímavějšího, co se za celý den a večer na Konopišti událo. V pátek 3. srpna odvysílá pořad Mixxxer Extra složený z hudebních přání fanoušků Partičky. V průběhu srpna pak Óčko uvede unikátní záznam dvou nejpovedenějších necenzurovaných her Partičky natočených na této jedinečné akci.

Foto: TV Prima