Obchoďák: 22. díl – Snídaně carských důstojníků

Míša (Anna Kotlíková) má těsně před závěrečnou maturitní zkouškou a zjistí, že se zapomněla naučit část otázek. Začne šílet ve zběsilé snaze všechno dohnat. Vypije spoustu energy drinků a dostane druhý den ráno epileptický záchvat a je odvezena do nemocnice na JIP. Rodina má strach, ale CT vyšetření nic neodhalí. Míša podepisuje v nemocnici revers a odchází k maturitě.


Vanda (Tereza Kostková) se na Markově (Pavel Řezníček) oslavě narozenin setká s Pavlem Šímou (Roman Zach). Dáša (Marika Procházková) má ve středu své vysílání a je domluvená, že se uvidí s Karlem (Igor Chmela). Jenže Petr (Pavel Kříž) něco tuší a dá jí najevo, že o ni nechce přijít. Přesto se ale pohádají a Dáša se s Karlem přece jen setká.
Simona (Danica Jurčová) a Ivan (David Matásek) jsou po dlouhé době oba šťastní. Monika (Markéta Frösslová) má na krku Borise (Martin Zahálka), který se už zotavil ze zdravotních obtíží a hodlá se s ní chlubit před svými kamarády. Monika není nadšená a neví, jak se Borise zbavit, když dosáhla svého.


Bětka (Alena Mudrová) ke své hrůze zjistí, že Vítek (Jan Maxián) skutečně objednal akrobatické letadlo. Snaží se vykroutit z toho, aby musela přiznat, že si vymýšlela, když tvrdila, že je šampionkou v létání, ale nakonec musí kapitulovat. Ukáže se ale, že Vítek tušil, že si vymýšlí a jen ho bavilo zjistit, kam až bude ochotna svoji hru dohnat. Na let ji vezme stejně.


Zajda (Ondřej Sokol) začal mít o Mirku (Marie Doležalová) zájem. Radí se s Markem, jak na ni. Leč Mirka chce sex až po svatbě… Sledujte další díl seriálu Obchoďák ve čtvrtek 15. listopadu ve 21.35 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima