Nový web a soutěž o nadupané auto? To vše v Autosalonu!

Nejoblíbenější automobilový pořad u nás Autosalon si pro své fanoušky a všechny moto nadšence připravil hned dvě parádní novinky! Tou první je zbrusu nová podoba internetových stránek, a to přímo pod křídly televize Prima. Na prima-autosalon.cz najdete aktuální světové i české motoristické novinky, videa nebo fotogalerii. Každý den aktuální, každý den nové.


Jsou tam také všechny již odvysílané díly pořadu, a to jak v celých dílech, tak i rozdělené na jednotlivé testy nebo reportáže. A pozor! Najdete zde i druhou mega novinku, kterou je velká driftovací soutěž! Přihlásit se do ní může každý, kdo miluje adrenalin, má zájem si jízdu smykem vyzkoušet a chtěl by vyhrát Opel Astra OPC. Z přihlášených totiž bude vybráno cca 100 šťastlivců, kteří se zúčastní velkého souboje v driftování právě s Opelem Astra OPC. Nejlepší ze soutěžících pak tohle vymazlené auto dokonce vyhraje.
Driftování si na vlastní kůži vyzkouší i některé hvězdné tváře! Chcete vidět, jak jízdu smykem zvládne například sexy moderátorka Iva Kubelková, postrach restaurací Zdeněk Pohlreich nebo VyVolený Vladko Dobrovodský? Sledujte Autosalon.
Autosalon v sobotu v 8.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353