Nova připravila pro diváky vánoční dárek – spustí komediální stanici Smíchov

Skupina Nova připravila pro své diváky dlouho připravované vánoční překvapení. Ještě do konce letošního roku totiž spustí komediální televizní stanici Smíchov, a to konkrétně v předvečer Štědrého dne – 23. prosince v 18 hodin. Programem se zaměří na komediální filmy, seriály a sitcomy, nabídne také pravidelné animované pásmo pro děti. SMÍCHOV bude šířen prostřednictvím pozemních vysílačů MUX 4 a je určen k volnému šíření v satelitních platformách a v rámci kabelové a IPTV televize.


Skupina Nova, do které patří kromě hlavní Novy také filmová Nova Cinema, chlapský FandaNDA, sportovní Nova Sport, lifestylová MTV a široké portfolio online projektů v čele s videoportálem VOYO, spustí příští týden svou celkově již šestou stanici. Volně šířená televizní stanice Smíchov se programově zaměří především na komediální obsah.
„Mám obrovskou radost, že se nám podařilo Smíchov zfinalizovat a připravit tak, že ho můžeme svým divákům přinést jako dárek pod vánoční stromeček. Naším cílem a velkým přáním je, aby diváci Smíchov přijali jako oblíbeného společníka pro volný čas. Smíchov je televizí plnou smíchu, chce diváky bavit, rozptýlit je a rozesmát. Smíchov je prostě všude tam, kde se lidé smějí,“ říká Jan Andruško, generální ředitel skupiny Nova.


Z konkrétních seriálových titulů Smíchov uvede například sitcomy Krok za krokem, Ženatý se závazky, v české televizní premiéře pak sitcomy Mike a Molly nebo Zpátky do školy. Z filmů Smíchov odvysílá třeba snímky Fotr je lotr, Lepší pozdě, nežli později, Láska a jiné pohromy, Addamsova rodina, Piti piti pa nebo série Policejní akademie a Bláznivá střela. Pro děti je pak připravené podvečerní pásmo animovaných pořadů nazvané Smíškové, které bude vysílat oblíbené dětské pořady jako například Tom a Jerry, Flintstoneovi, Méďa Béďa a další.
Smíchov bude volně šířený v rámci pozemního vysílání multiplexu 4, určený je i pro volné šíření v satelitních platformách, kabelové a IPTV televizi. Informace jak Smíchov naladit najdou diváci na webových stránkách Smíchov.tv.

 

Foto: TV Nova